reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Wojtuś Gosiu??


anecznik- ale się uśmiałąm, szkoda, ze na mojego młodego takie sztuczki nie działają


Lekarz powiedział, ze ta wysypka spowodowana jakimś wirusem, mam podawać zyrtec i calcium.
Dał skierowanie do laryngologa z powodu zatkanego noska. Poczekamy tylko aż katar przejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!
Czytam Was codziennie przy wieczornym karmieniu, ale jedną ręką ciężko odpisywać.
U nas wszystko dobrze - starszak 2 tyg przed 2 urodzinami zrezygnował z pieluchy i od tego czasu wszystko trafia do nocnika. Rozkręcił się z mówieniem i buzia mu się nie zamyka. Jestem z niego taka dumna!:happy::happy::happy:
A młodszy to ideał. Po przejściach z Hubkiem, nie sądziłam, że niemowlaki mogą być takie spokojne. W nocy 1 lub 2 pobudki na jedzenie, więc żyć nie umierać :-D Każdej z Was, która spodziewa się następnego dzidziusia, życzę takiego grzecznego malucha.

Gosiagro - gratulacje! Synkowie są super! :-D
Nadiko - gratulacje - kolejna czerwcowa mama w ciąży! brawo! :-):-)
żyrafko - trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :tak:

Pozdrawiam serdecznie!


edit:
Moje chłopaki:
Artek
DSC09573.JPG
Hubek
DSC09435.JPG
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry