reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Gosiu to gratulejszyn. Ja się zastanawiam nad kupnem mieszkania i wynajęciem. Teraz mamy z wojska mieszkanie ale jak Piotrek przejdzie na emeryturę to trzeba będzie je oddać i co wtedy?? pod most pójdziemy? Tylko musze się rozeznać w kredytach i cenach za wynajem, zeby nie dokładać za dużo.

u mnie udało się tak ze cena wynajmu w 100% pokrywa mi kredyt i jeszcze 80 zl zostaje, hihi
ale to dobrze ze mam ten zapas bo co chwile rata kredytu wzrasta:confused2:
 
reklama
u mnie udało się tak ze cena wynajmu w 100% pokrywa mi kredyt i jeszcze 80 zl zostaje, hihi
ale to dobrze ze mam ten zapas bo co chwile rata kredytu wzrasta:confused2:

o to wspaniale. Zaczynam się coraz bardziej nakręcać na ten pomysł, tym bardziej dla dzieci, żeby kiedyś coś miały po nas. Wątpię, żby nam się udało tak jak tobie że kredyt sam się spłaca ale może nie będzie to jakaś duza cena.
 
Witam:)

Zyrraffko to zdrowka zycze:) u nas tez wszyscy zasmarkani, nawet wczoraj przed przedszkolem lecialam z Amelia do lekarza bo myslalam ze cos z gardlem okazalo sie ze czysciutka ale zielone smarki miala..;/ wiec szybciutko do przedszkola ja zawozilam a nawet sama chciala jechac:)


Gosiargo jesli moge zapytac to ty stare swoje mieszkanie wynajmujesz? i oplacasz sobie kredyt na te nowe mieszkanko?:) ogolnie to fajnie ze tak ci sie udalo:) gratki:)

Kasiulka podbnie tak jak dziewczyny pisza moze powinnas znalesc dobrego psychologa bo twoj stan psychiczny w leczeniu jest bardzo wazny!!! wiem wiem latwo mowic:( ale wierze ze uda ci sie!!!
 
czesc dziewczyny

zrobilam test ciazowy dwukrotnie wczoraj i dzisiaj, mam 2 kreski, ale ta druga pokazała sie dopiero po dobrych kilku minutach i jest blada, pamietam jak robilam test bedac w ciazy z kubusiem to obie kreski pojaiwły sie blyskawicznie
a teraz jakos dziwnie, moze po pewnym czasie wszystkie testy pokazuja drugą kreske???? jak było u Was
staralismy sie wczesniej o dzidzie, ale teraz miala byc przerwa ze wzgledu na tomografie komputerowa, a tu jak na złosc akurat teraz nie mam @, a do neurologa w przyszlym tygodniu ratunku!
 
Kasiulka - :****
Anecznik - a moja Żaba ubrać się próbuje ale jej nie wychodzi, za to rozbieranie perfect!!i lata potem na golasa:-D do siusiania też z nią nie muszę biec,bo sama sobie ściągnie, podciągnie też. Buty sobie założy-ale takie na rzepy albo laczuszki(na klamrę nie da rady:p) przyjdziemy ze spaceru to się rozbierze. Jedno z czym sobie nie radzi to bluzki wciągane przez głowę:-D
mamo-kubulki - :-):-)
 
Mamokubulki ja tak mialam z Sylwunia, jedną kreską bledziutenka po kilku minutach, okazało się ze owulacje mialam tydzień później i ciążą jeszcze była bardzo mala. Przy Lukaszku odrazu mialam dwie wyraźne krechy.
 
reklama
Lena - to jesteśmy we dwie na placu boju :-D

Daliście mi do myślenia z tym mieszkanie, tyle że tylko mój ma sensowną pracę że może dali by mu kredyt, jest coś takiego jak kredyt po mieszkanie które dopiero zostanie kupione??
 
Do góry