reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
nadika- co lekarz powiedział poza ym ze masz brać relanium?? wszystko będzie dobrze zobaczysz!!!!!!

oprócz relanium biorę 3x1 magnez, a do tego od początku ciązy luteinę. Lekarz mówił tylko by dużo leżeć i uważać na siebie.Jutro go przycisnę by mi dokładnie powiedział jak on uważa - czy uda mi się donosić do terminu.
 
mama kubulki - wielkie gratulacje!!!! zyczę Ci wspaniałych i spokojnych 9 miesięcy!!!!! Niech fasolka zdrowo rośnie!!!!!
Swoja drogą , co tu zajrzę to kolejna z Was wyskakuje z radosną nowina.....Jak tak dalej pojdzie to tylko ja zostanę mamą jedynaczki!!!!! Praktycznie ostatnia urodziłam i ostatnia zaciąze po raz kolejny ...hihihihi!!!! :-D
nadika - napewno będzie dobrze.....Zobaczysz!!!! Leż i opdoczywaj!!!!
 
mama Kubusia gratulacje!!!!!

wstawiam zdjęcie jakie mam, jak będę miała od fotografa to wstawię więcej
DSCN1208.jpg:-)
 
Witam:)

Mamo kubulki
GRATULUJE:):):) spokojnej ciazy zycze:)

Milusia super ze tak pieknie ci sie uklada:) a zdjecie sliczne:)

My dzis caly dzien na zakupch spedzilismy i nadal bez kozakow dla Meli jestesmy...chyba pozostaja na nam Bartka,primigi lub ecco...badz geox
 
Mamakubulki gratulacje !!!

Milusia piekna panna moda !! az milo czytac takie szczesliwe zakonczenie telenoweli :)

dziekuje wszystkim za mile slowa o moich chlopakach Emali tak jestem strasznie dumna z tych moich smerfow :)
 
hej,
milusia piękna z Was para!! Wszystkiego co najlepsze dla Waszej czwóreczki!!!!
emalia dziękuję ża pamietałaś o mojej wizycie:) z szyjką na szczęście bez zmian tzn dalej się nie skraca ale w dalszym ciągu mam prowadzić bardzo oszczędny tryb i jak najwięcej leżeć. Wczoraj pod wieczór zauważyłam dosłownie trzy małe kropelki krwi na bieliźnie i się wystraszyłam ale podejrzewam że to nic złego tylko efekt badania ginekologicznego bo jak narazie jest ok.
W sumie wczoraj też trochę przesadziłam z ruchem bo po wizycie wybrałam się do jednego lumpka a że był to dzień dostawy to ludzi pełno i spędziłam tam prawie godzinę. A lekarz powiedział że jeśli chodzi o spacery to jedynie 10-20min nie dłuższy. Ale musiałam coś sobie kupić bo zaczyna mi już ciuchów brakować bo wszystko robi się za małe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry