reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja tam myśle ,że nie ma co sie zarzekać. życie jest tylko jedno, a być jedynakiem jest smutne. Trzeba patrezć na to ,że jak nasze dzieci dorosną to będa miały na kogo liczyć ( nie będziemy wiecznie żyć) :) Ale każdy robi jak chce. Osobiście to dla mnie nie jest powód do dumy ,że ma się tylko jedno dziecko, no chyba ,ze kogoś ewidentnie na nie nie stać. Ale to moje zdanie.

Koriander- to i tutaj Ci kochana serdecznie gratuluje !!!!!!!!!!!!
;-)

Kasiek- co u was? już cie wywoływałam ostatnio. Jak tam Damiś?
 
Emaila jak najbardziej masz racje:) ja czasami bardzo cce,ale przeraza mnie zycie w pojedynke z dwojka dzieci...choc w glebi wiem ze instynkt sie odezwie za jakis czas...to wesele musimy zrealizowac...i ten moj sie martwi czy sobie poradzimy...ze cale zycie tylko bedziemy robic na jedzenie a biedy u nas niema...tyle watpilwosci...
 
Dziewczyny dziekuje wam my jestesmy jeszcze w szoku, w sumie wszystko przez ten "cholerny" urlop ;-) powtorzyla sie historia z poprzedniej ciazy: za pierwszym razem!! Nawet do konca nie ustali,ismy czy jestesmy gotowi juz na drugie, mam pelno obaw jak Lila zareaguje, czy to ograne, itp itp

ufffff ale rzeczywiscie sie posypalo, Perfecta, mamakubulki, mam nadzieje ze emalia w piatek przekazesz nam dobre wiesci!

O matko i znowu pampersy dopiero co z nich wyszlismy :rofl2::rofl2::-)
 
Emalia - dziękuję za pamięć! u nas ok. Damiś zdrowy i grzeczny. Mówi już pięknie, całymi zdaniami, liczy, zna kolory, mówi krótkie wierszyki i takie tam... ale nadal w pampersie, strasznie mnie to przeraża, ale nie mogę sobie z tym poradzić... jutro spróbuję go zapisać do żłobka, jeśli będzie miejsce, jeśli nie to muszę szukać po znajomości jakieś taniej niani bo muszę wracać do pracy na cały etat bo tam nie ma poprawy więc trzeba przykrócić koszty... :(
 
Dziewczyny dziekuje wam my jestesmy jeszcze w szoku, w sumie wszystko przez ten "cholerny" urlop ;-) powtorzyla sie historia z poprzedniej ciazy: za pierwszym razem!! Nawet do konca nie ustali,ismy czy jestesmy gotowi juz na drugie, mam pelno obaw jak Lila zareaguje, czy to ograne, itp itp

ufffff ale rzeczywiscie sie posypalo, Perfecta, mamakubulki, mam nadzieje ze emalia w piatek przekazesz nam dobre wiesci!

O matko i znowu pampersy dopiero co z nich wyszlismy :rofl2::rofl2::-)

No zobacz jakies przeznaczenie z tymi wakacjami;p Napewno sobie poradzisz:) ja chyba wole tez ciaze z zaskoczenia,bo czlowiekowi sie trudniej zdecydowac pelno obaw! a tak jest sie juz pod faktem dokonanym:)
Napewno Lila ucieszy sie a mamusia ladnie przygotuje coreczke do rodzenstwa..w koncu juz bedzie miec 3 latka:)
 
Emalia - dziękuję za pamięć! u nas ok. Damiś zdrowy i grzeczny. Mówi już pięknie, całymi zdaniami, liczy, zna kolory, mówi krótkie wierszyki i takie tam... ale nadal w pampersie, strasznie mnie to przeraża, ale nie mogę sobie z tym poradzić... jutro spróbuję go zapisać do żłobka, jeśli będzie miejsce, jeśli nie to muszę szukać po znajomości jakieś taniej niani bo muszę wracać do pracy na cały etat bo tam nie ma poprawy więc trzeba przykrócić koszty... :(
Kochana ale ten twoj syn zdolny!!!!!! jejku moja nie zna kolorow..itd itd... jedynie pampersa nie uzywamy
 
reklama
Ja tam myśle ,że nie ma co sie zarzekać. życie jest tylko jedno, a być jedynakiem jest smutne. Trzeba patrezć na to ,że jak nasze dzieci dorosną to będa miały na kogo liczyć ( nie będziemy wiecznie żyć) :) Ale każdy robi jak chce. Osobiście to dla mnie nie jest powód do dumy ,że ma się tylko jedno dziecko, no chyba ,ze kogoś ewidentnie na nie nie stać. Ale to moje zdanie.

Koriander- to i tutaj Ci kochana serdecznie gratuluje !!!!!!!!!!!!
;-)

Kasiek- co u was? już cie wywoływałam ostatnio. Jak tam Damiś?

Ja nie widzę nic złego w byciu jedynaczką!Nie zarzekam się, że nie bede miała w ogóle dzieci, ale na pewno do 5 lat nie będzie miała siostrzyczki ani braciszka albo to i to:-)
Wole aby była jedynaczką niż miała rodzeństwo z którym by się nie potrafiła dogadywac:)
:-D
 
Do góry