reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Koriander ogromne gratulacje!!!!!!

Emalia
a ja się z Tobą zgadzam w 100% co do ilości dzieci. Nie mówię że nie mam obaw czy zapewnie moim dzieciom odpowiedni byt w przyszłości ale tego nigdy nie można być pewnym, A bycie jedynakiem napewno jest smutne. Ja sama mam trójkę rodzeństwa i jak się zjeżdżamy to naprawdę jest super fajnie, dom pełen ludzi, choć wiadomo, że nie zawsze się dogadujemy ale nawet najlepsi przyjaciele miewają te gorsze dni :)
 
reklama
cześć

coś mi się dziecko przestawiło a tak fajnie było :-( jeszcze śpi więc spacer się przestawi a zazwyczaj wychodziłyśmy około 12 i z koleżanką spacerowałam.

julia- Łukasz już zdrowy ja jeszcze odrobvinę smarkam i SYlwi jeszcze coś tam w nosku zalega.

ale się porobiło :) perfecta, mamakubulki i koriander czerwcowe czy coś pomyliłam ??:-)

nadika jak się czujesz?
kasiulka- a Ty, jak samopoczucie??
 
Witam:)

Zyrraffko no to ladnie,my ciegniemy nosem juz 2 tydzien;/ mam nadzieje ze to kiedys minie! odpukac jeszcze nie chorowala odkad poszla do przedszkola:-) a rano zawsze sie pyta czy dzis idzie do "szkoly":)
Jeju dziewczyny sie posypaly:) miejmy nadzieje ze Emaili szybko sie uda zajsc i pieknie donosic:)

Kasiulka jak sie trzymasz? kiedy wyniki badan? poszlas po pomoc do psychologa?
 
DSC01155.jpgDSC00987.jpg

Pozdrowienia dla wszystkich BB ciotek od Damisia :)
 
reklama
Kasiek super zdjecia!! Wakacje chyba wspaniale?? :tak: Alez Damis jest sliczny!

zyraffko moze sie jeszcze Sylwunia "odstawi" a moze kolezanki dziecko sie przestawi :-)

mamakubulki to moze bedziemy razem stekac :-p A jak maz zareagowal?


Dziewczyny Lili wyszla dolna 6-tka, czy ja dobrze rozumiem ze to sa stale zeby??
 
Do góry