reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

koriander Twoj dzidziuś jest o 1 dzien starszy od mojego;) ale superaśnie;)

uwaga uwaga, w czerwcówkach 2010 panuje zarażliwy wirus ciąży

Chyba zaczne się bać :-D A tak poważnie to już 3 rok siedzimy na forum a to jest pierwszy taki miesiąc ( z terminem zaś na czerwiec) co jednocześnie jest tyle zafasolkowanych. Troszku podejrzane :)
Zobacz załącznik 504668Zobacz załącznik 504669

Pozdrowienia dla wszystkich BB ciotek od Damisia :)


Damiś śliczniusi, a mamusia figurke ma nic dodać nic ująć :-)
 
reklama
Kasiek super zdjecia!! Wakacje chyba wspaniale?? :tak: Alez Damis jest sliczny!

zyraffko moze sie jeszcze Sylwunia "odstawi" a moze kolezanki dziecko sie przestawi :-)

mamakubulki to moze bedziemy razem stekac :-p A jak maz zareagowal?


Dziewczyny Lili wyszla dolna 6-tka, czy ja dobrze rozumiem ze to sa stale zeby??

Tak 6 to stałe zęby!
 
Dawno nic nie pisałam, ale brak czasu. Pracuję od 6:30 do 14:30, trzy razy w tygodniu chodzę do szkoł gastronomicznej od 14:40 do 19:00, jak wracam jestem padnięta. Niestety nie udało mi się obronić, nie skończyłam pracy magisterskiej, ale nie ma tego złego, obronię się na wiosnę:)

Pokażę wam "nasze" zdjęcie (zapomniałam jak to się robiło na zamkniętym):
DSC_0766a.jpg
 
Dawno nic nie pisałam, ale brak czasu. Pracuję od 6:30 do 14:30, trzy razy w tygodniu chodzę do szkoł gastronomicznej od 14:40 do 19:00, jak wracam jestem padnięta. Niestety nie udało mi się obronić, nie skończyłam pracy magisterskiej, ale nie ma tego złego, obronię się na wiosnę:)

Pokażę wam "nasze" zdjęcie (zapomniałam jak to się robiło na zamkniętym):
Zobacz załącznik 504690

Ale Natalka to już taka duża pannica:)Urosły nam dzieciaczki,a takie to malutkie było:-)
 
Zdec na tyle kobietek tylko 4 zostaly z jedynakami?:) masakra:)

Lena a kiedy te 6 powinny wyjsc? bo ja czekalam na piatki ale o 6 nie slyszalam;p

Zyrraffko ale mnie pocieszylas z tym katarem;/ wrrrrr bokiem mi te smarki wychodza juz;/;/

U nas padalo wialo brrrrr....i jeszcze pradem sie bawili balam sie:(
 
reklama
Ło matko!!!!!!!!!!Koriander Ty dupku co się nie odzywasz?!GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wow

naprawdę aż strach wchodzić:-D mi się chyba odechciewa po tym co bliźniaki odstawiają:-D ale mąż upragnioną córkę Zosię musi mieć:-D ale pewnie i tak wyjdzie Kacperek:-D
Jutro idziemy na weselicho,ale szybko będzie się trzeba zmyć bo mężuluś na 6rano do pracy:baffled:
 
Do góry