reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
emalia spokojnie, ja już po dwóch m-cach byłam zafasolkowana no i zdrowiutka Natalcia się urodziła. Mi też mówili że po tak wysokiej ciąży pół roku, no ale wiadomo ja nikogo nie słucham:tak: I dobrze:-D:-D

Wróciliśmy do Wrocławia:tak::tak: Z chęcią z jakąś "sąsiadką" się spotkam:-)

Misja odpieluchowania w nocy rozpoczęta, na razie wygrywamy z pampersiakiem, łóżeczko suche;P
 
O u mnie Miki tez sie budzi w nocy i to wyglada tak ze sie budzi, i wola na caly glos "mama!" musze isc do niego przykrywam go i ide do siebie i on zasypia :eek: niewiem o co mu chodzi :dry: czasem sie tka obudzi 2-3 razy.czasem wcale...:sorry2:

lena zdrówka dla małej!
 
reklama
DSC_0009 bączki.jpgmoje bączki kochane



butterfly
- jak mogłaś nas porzucić!!:-p :) a Ty kiedy dołączasz do zafasolkowanych, ostatnio panuje tutaj moda na piękne brzuszki:-D.

liza- co to za tajemnicze suwaczki :confused:. proszę się wspiąć na wyższe piętro i napisać co i jak :-)

zdec- napewno się uda odpieluchować w nocy, powodzenia!!

Łukasz ghorączkuje, pewnie gardło dzisiaj albo jutro pójdziemy do lekarza, zależy jak mąż będzie pracował. Masakra z tymi choróbskami, tydzień pochodził do żłobka, mam nadzieję, ze Sylwi nie obudzi
 
Ostatnia edycja:
Do góry