reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
hej kochane

u nas super 6tego wybieramy się na krótką podróż poślubną,potem mamy plany w dalszą cz.Pl uderzyć do rodzinki:-) korzystamy bo mąż ma miesiąc urlopu:-D
Ogólnie u nas ciągle imprezy,bo każdy wpada oglądać płytę z wesela...czasem się chce po prosu obejrzeć Barwy Szczęścia M jak m siusiu paciorek i spać:-D
Sprzedaję swoją suknie slubą, wózek po bliźniakach a z nowości jutro będziemy mieć nowy samochodzik:-Dbo stary już swoje wysłużył:-D
Bliźniaki mają się świetnie,odpukać zdrowi, ładnie mówią zdaniami, ładnie też się biją i gryzą:baffled::-D ogólnie jest sympatycznie(dobrze że mamy piwnicę to mam gdzie sie "ewakuować" na fajeczka:szok::-D-"idę podłożyć do pieca")
Mąż w roli męża i ojca sprawdza się w 100% więc gitara:-D jest fajnie i śmiesznie,ale mamy w sobie ogromne wsparcie...
Na razie krok do przodu bo mamy już komputer,neta mąż czasem podłączy z telefonu,ale w listopadzie zakładamy neostradę,więc będę czyściej, dzięki Milka za pamięć:***
Bardzo pozdrawiam wszystkie:***
Kolenderko :***** przytulam:-(
Perciu jak u Ciebie?JAk się czujesz?
Gosia oby Michasiowi się nie zachciało w święto zmarłych wychodzić na świat:-D a jak się mniewasz?Jak Maja gotowa już na brata???
 
Co do mleka to moje szczęście pije ok 270ml przed snem, jednak odrzuciło butlę (już dawno) i teraz pije z bidonu przez słomkę :-) Co do pampersa to młody ma zakładanego na noc i dzienną drzemkę. Zdarza mu się jeszcze zrobić kupę w majtki ale z sikaniem niema już wpadek (chyba że się zabawi :-D )

Dziewczyny czy tylko moje szczęście nic nie mówi???? Zresztą powinnam się przyzwyczaić, że on ze wszystkim na końcu :-D

Jutro rano mam spotkanie w Urzędzie Pracy w sprawie kasy na własną działalność więc trzymajcie kciuki :-D
 
Kamilek się nie śpieszy z mową!!! za to jest do przodu z całą resztą!!! :) mój wszystko mówi, czasami mam już dość bo buzia mu się nie zamyka... ale do tej pory mam łzy w oczach jak coś pięknie powie! np. ostatnio na topie jest, PZEPRASAM, NIE CHCIAŁEM :) albo w nocy budzi się i MAMA PAPU DAĆ PROSĘ!!! NO PROSĘ IDŹ RÓB PAPU DAMISIOWI!!!
 
rozmowa bliźniaków:
(jeden siedzi na nocniku i prosi brata)
:"Kuba Kanka podas(misia)
:Tak (po czym mu podał:D

Albo SZymonek zrobiłeś już kupke
:jesce nie:-D

Kuba spadł z krzesła i pobił nóżkę podchodzi Szymon i chce brata pocieszyć na co tek:"Mosio zostaw nóska boli" :-D

ja nic nie wspomnę ze na cały kościół krzyczą że chcą kupkę:-D dziwnym trafem zawsze w niedzielę o tej samej porze:-D a ludzie mają ubaw:-D
 
W przyszłym tygodniu szukam ortopedy bo denerwuję się że tak jej zostanie:(

A jaki ma rozmiar nóżki?

hej,
a u mnie kolejna nie przespana noc. Próbujemy Natana nauczyć by spał sam w swoim pokoju, do tej pory spał z nami w sypialni.Narazie jest ciężko.Zasypia w sypialni, potem go przenosimy do jego pokoju i tak budzi się ok 2 w nocy i z powrotem do sypialni idzie.

A jak się budzi w nocy w swoim łózeczku to płacze? Czy wstaje i idzie sam do Was?

Hej laseczki, trzymajcie kciuki za jutrzejszą wizytę w szpitalu :-( Pęcherzyk ciążowy jest niestety pusty, trzeba wywołać poronienie ..

Przykro mi :-(

Jagoda wczoraj machneła głową i walnęła zębami o umywalkę :((( Ma ukruszone dwie jedynki :-( Zaraz idziemy do dentysty bo trzeba wyszlifować, gdyż jest ostra krawędz i zabezpieczyć przed próchnicą... Boję się bo wiem ze bedzie cyrk i że będzie juz zrażona do dentysty...

hehe... powiedzmy że nasze dzieci są zbyt energiczne i na miejscu sekundy nie usiedzą!!! stało się to na wakacjach w restauracji... siedział przy stole i nagle zdecydował że schodzi z krzesła i uderzył szczęką w stół (brodą)... płaczu było trochę i cały czas wysuwał język (bo czuł że ząbek jest ostry w tym miejscu). My myśleliśmy że się ugryzł a że krwi nie było to zapomnieliśmy o tym. Na drugi dzień mąż zauważył że kawałka zęba nie ma... a myślałam że moje dziecko będzie miało piękne ząbki do końca! jednak nie... zresztą i tam ma brzydkie bo nie chce myć... Wasze szkraby mają śliczne bielutkie perełki a my mamy żółto szare... i do tego ukruszone :no:

Hania miała ukruszoną jedynkę jak miała chyba ok 8 miesięcy, próchnica na niej pojawiła się bardzo szybko - była to taka mała ciemna kropeczka, ząb był zalipsowany, żeby próchnica nie szła dalej, reszta zębów zalakierowana żeby je ochronić, a mimo to próchnicę ma teraz chyba na każdym ząbku, do tego górne są brzydkie i żółte i co z tego, że myłyśmy je szczoteczką i pastą odkąd się tylko pojawiły... eh
 
No jesteśmy :) Ząbek oszlifowany i wszystkie polakierowane :) Nie bylo tak źle, choć płakała oczywiście, ale nie bylo dramatu. Jak zeszłyśmy z fotela to od razu poszła się bawić tamtejszymi zabawkami :) Mozna te ząbki uzupełnić ze nie bedzie nawet śladu po ukruszeniu, ale jeszcze nie wiem czy się na to zdecydujemy bo nie ma aż takiej tragedii. Ma tez prochnice na jednym ząbku (na czwórce) i będziemy robić plombkę.

Kasiulka a nie leczycie tych ząbków??? Te przednie trzeba by zalapisować a w trzonowych plombki porobić. One za chwilę zaczną boleć Hanię...

Koriander- Hania właściwie nigdy włosów nie miała obcinanych. Tylko końcóweczki i teraz ma wlosy do tyłka:) Jagoda tez jeszcze obcinanych nie miała:)

Emalia- następnym razem się uda! Trzymam kciuki!!


edit: Zapomniałam ze miałam jeszcze pisać o teorii "nic na siłe, bo się zrazi". No więc gdybym ją stosowała to: nie mylabym Jagodzie zębów, włosow, nie czesała i wiele innych, hehe
 
Ostatnia edycja:
Koriander - ...!! bardzo mi przykro...

co do mycia ząbków to Jagoda myje i to aż za chętnie:-D a może myjćie ząbki razem? jak zobaczą dzieciaki jak wy myjecie,że fajnie się bawicie przy tym to inaczej do tego podejdą. Pasta (Elmex jest nielubiana przez dzieci - tak mówiła moja dentystka przynajmniej) my mamy truskawkową blendamed.
co do mleka i butli - eeee Jagoda przestała pić mleko w lato-nagle któregoś pięknego dnia oznajmiła,że ona przecież nie lubi mleka:-( pije herbatę do snu, z kubka 360, bo jak przestała pić mleko i przegryzła smoczek to powiedziałam,że nie ma mleka nie ma butli,bo nie mamy kasy na nowy smoczek. Ale strasznie żałuję,że nie pije tego mleka.:-(
samego smoczka nie mamy już dawno..
włosy da sobie uczesać.
ej wynika z tego że mam anioła a nie dziecko, a ona jest prawdziwym szatanem! taki łobuz że masakra:angry: nie mogę jej opanować... ale co mam robić? bić?krzyczeć? to nie dla mnie. A wszystkie ciotki i sąsiadki krzywo patrzą,że dziewczynka a taka niegrzeczna,że moja wina itd wrrrrrr
 
koriander bardzo mi przykro ;( trzymam kciuki za jutro!!!
kasiulka ja narazie jestem w nocy z Natanem w pokoju, jak się budzi to na szczęście bez płaczu tylko zaraz pokazuje i mówi że chce do sypialni i wstaje z łózka więc z nim wychodzę i idziemy do sypialni i spimy dalej.

Co do butli to Natan się nauczył pić soczek w butelce ze smoczkiem i się od tego uzależnił bo ciągle woła tylko soczek w butelce. Zasypia też z butelką w buzi. Mleko pije tylko rano jak się obudzi w butli. Nie wiem jak go oduczyć tego soczku w butelce.
 
reklama
Copy of DSC01457.jpg

Pozdrowienia od Damisia :*
 
Do góry