reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziewczyny podziwiam że same robicie torta, ja będę zamawiać. My 18-go robimy chrzciny Daniela i urodziny Natanka, dwie imprezy za jednym razem :) i już sama myśl o przygotowaniach mnie przeraża, wyprawiamy w domu więc będzie co robić.

Jakby któraś chciała sprzedać używaną nianię elektroniczną to chętnie kupię!
 
reklama
O! my mieliśmy tak samo jakiś rok temu:) katar się ciągnął i ciągnął chyba przez 2 czy 3 miesiące. Myślałam że to może być właśnie alergia, zwłaszcza że Kasia jest uczulona na mleko i jajka. W końcu gdzieś wyczytałam, że od nadmiernego inhalowania błona śluzowa produkuje duże ilości śluzu, przestałam więc inhalować zamiast tego psikałam solą morską i przeszło:) Teraz pytanie jaki u was jest ten katar, jeśli taki bardziej wodnisty to można spróbować naszej metody-moze się sprawdzi, ale jeśli zielony to faktycznie lepiej odwiedzić pediatrę, żeby uszek nie przytkało bo będziesz miała jeszcze większy problem.
Ja to już mam metodę na katar: dwa razy dziennie psikam solą morską ale psikam bardzo długo tak długo aż zacznie wypływać z dziurki (głowa pochylona do przodu) potem frida, a na koncu po jednej dawce nasivinu (przez 4 dni) i katar przechodzi. To płukanie solą morską ma działać coś jak ta sól do płukania zatok tylko mniej hardcorowa:)
Pozdrawiamy też lekko zakatarzeni
 
My zamiast robić imprezę urodzinową to jedziemy do Wrocławia do zoo :-) oby tylko pogoda była. Tym bardziej że 1 czerwca dzień dziecka a 2 młody ma urodziny :-)
W piątek jedziemy do Szczecina i może w sobotę wyskoczymy nad morze ale to wszystko jeszcze pod znakiem zapytania.
Byłam dziś u fryzjera i Kamilowi się efekt nie podoba :-) jest bee i ogólnie mama nu nu :-)
 
hehehe niezly Kamil:-)
pokaz nam sie Anecznik

a my od dzisiaj na antybiotyku, niestety w operowane miejsce wdalo sie zakazenie i trzeba zwalczyc bakterie
ogolnie to Jas kiepsko to znosi, nie chce jesc, jest rozdrazniony, marudny
mam nadzieje ze po antybiotyku przejdzie

co do urodzinek to wlansie Anecznik poddala mi swietny pomysl i chyba tez pojdziemy do zoo, Jas uwielbia zwierzatka
a nad tortem nie myslalam
macie jakies linki do tych tortow pociagowych?
 
anecznik to jaką ty fryzurkę synkowi zafundowałaś że jest "mama nu nu"?:) przyznaj się:) a do wrocławskiego zoo oczywiście zapraszamy tylko wypożyczcie wózeczek na wejściu bo teraz przy okazji budowy afrykarium jes straaasznie dużo chodzenia (byliśmy w zeszłym tygodniu)
zyrafka ten tort niezły, ja robiłam w zeszłym roku misia ale jego "skomplikowaność" nie polegała na kształcie tylko na tym że musiał być bez mleka i jajek - na szczęście się udał:)

a nasza Kasia dzisiaj przeszła samą siebie - narysowała dla babci rysunek przedstawiający kotka i zajączka (bardzo ładny zresztą, kot z małymi uszami, zając z długimi,oba z wąsami, kot nawet był w paski:)z jedynych "mutacji" to kot miał 6 nóg bo dwie cyt. "są zamiast ogona") babcia powiedziała: to się teraz podpisz a ona tak najzwyczajniej w świecie napisała KASIA (K było czymś pomiędzy K i E ale dało się rozczytać, ale pozostałe litery takie normalne):)
I dziś sobie uświadomiłam...jaka ona jest już duża! aaaaaaa jak ten czas szybko leci!!!!!!!
 
Witajcie :)

Która ciężarówka chciała fotelik MAXI COSI dla niemowlaka? Bo my wczoraj Maję przesadziliśmy już w normalny, także jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt :-)
 
anecznik to jaką ty fryzurkę synkowi zafundowałaś że jest "mama nu nu"?:) przyznaj się:) a do wrocławskiego zoo oczywiście zapraszamy tylko wypożyczcie wózeczek na wejściu bo teraz przy okazji budowy afrykarium jes straaasznie dużo chodzenia (byliśmy w zeszłym tygodniu)

Trzeba wypożyczać wózki?? Nie można zabrać własnej spacerówki?? czy to o inny wózek chodzi :-)

Dziewczyny z tą policją to jakieś jaja są. Mój wczoraj popił z kumplem i chciał się przepadać alkomatem czy może z kółko wsiąść (a ma powody do wątpliwości :wściekła/y:) poszedł na komisariat to go odesłali do komendy głównej bo wszystkie alkomaty zabrane na patrole. Pojechał autobusem na drugi koniec miasta a w komendzie mu powiedzieli że tylko w ważnych wypadkach badają, a gdy się uparł to żeby poczekał godzinę bo kogoś przywieźli ewentualnie nich wsiądzie w autobus i jedzie na izbę się zbadać :szok::angry::angry::angry:Przecież to chore tyle trąbią o pijanych kierowcach a kiedy człowiek chce się przebadać to nie może. Mój P. stwierdził że chyba z tych nerwów to mu cały alkohol wyparował :-) ale i tak pojedzie autobusem do pracy.
 
anecznik chodzi o taki specjalny wózek :)
zdjęcie poglądowe tu: blog_rb_3524261_6883315_tr_pict0035.jpg
Swoją spacerówką czy innym wózkiem oczywiście można wjechać :)
My też byliśmy w niedzielę i chyba tak średnio teraz się opłaca chyba że ktoś nie był :p to polecam... bo strasznie duzo miejsca zabrane jest przez budowę tego afrykanarium... (mają otworzyć w lipcu 2014).

Ja wpadłam z nowiną że Julka od miesiąca odpieluchowana całkiem - w nocy jeszcze zakładamy jej pieluchę ale w 80% nocy pielucha jest sucha a w 20% tylko popuszczone więc może za miesiąc się i na noc pozbędziemy pieluchy :) Wiem że dla niektórych to nie nowina :p ale u nas to była trochę skomplikowana sytuacja... A nauczył Julkę robić co trzeba do nocnika dziadek do którego pojechaliśmy na święta na tydzień :) (to jedyny dziadek jakiego ma... A dziadek taki dumny że szok chodzi i się chwali :p). I tym sposobem problem z robieniem kup zniknął :) Julka chetnie korzysta z nocnika ale i w sklepach czy na dworze super woła... W sumie to zaliczamy toaletę prawie zawsze w galeriach czy marketach jak idziemy na spacer lub na zakupy... :)
 

Załączniki

  • blog_rb_3524261_6883315_tr_pict0035.jpg
    blog_rb_3524261_6883315_tr_pict0035.jpg
    50,6 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
reklama
hefi brawo, to kolejny przypadek ktory znam gdzie korzystania z nocnika nauczyl dziadek lub babcia
moze dzieci sie bardzie ich sluchaja, moze bardzie sie przed nimi staraja
 
Do góry