reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Julia- dzięki kochanie . Staram się wierzyć ,że to jeszcze nie koniec, bo faktycznie mogło być za wcześnie, albo ten mój gin-murzyn jakiś niedouczony jest. Trochę przykro mi się zrobiło jak tu weszłam a wszystkim tylko smutno i współczują- przecież jeszcze nie poroniłam!!! Liczyłam tylko na słowa otuchy. No ale to dostałam je od zaufanych i bliskich memu sercu czerwcówek :*********************

Kochana, ja ciągle wierze w Twoją dzidzie. Już nie jedno widziałam i wiem ,że lekarze i te ich badania się często mylą. Będzie dobrze.:*******
 
Emalia - Boże przepraszam Cię najmocniej... ale myślałam że pisałaś że nie ma zarodka... :confused: źle zrozumiałam???:shocked2:

Edit: dopiero teraz poszperałam w necie i dowiedziałam się że zarodek może się jeszcze pojawić nawet do 7 tygodnia ciąży... nie wiedziałam... jeszcze raz przepraszam Cię Emilko... głupio mi teraz :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Emaila ja tam wiem ze te nasze ciaze roznie na poczatku sie rozwijaja...wiec nadzieja umiera ostatnia.koniecznie daj jutro znac!

Sklamalabym jakbym powiedziala ze na Cud nie licze... Ja blagam o niego i w duchu wierze ze moze nie wszystko stracone!
Ale tez i jestem przygotowana...
 
Ale namieszałam. Przepraszam Was bardzo, ale od wtorku żyłam w takim stresie ,że nie da się opisać. We wtorek na wizycie było widać jedynie pęcherzyk ale nic w środku. Nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj prywatnie i co się okazuje, dzidziuś jest i wyglada na to ,że ma się dobrze. Nawet nam serduszko migło . We wtorek ide do pacana co mnie nastraszył i zobaczymy czy teraz coś zobaczy ( przynajmniej daje fotki i mam za darmo badania). A w środe idę do tej co dzisiaj. Jescze raz przepraszam ale wierze ,że mnie rozumiecie.


Nadiczko- będzie dobrze kochana. Ja po Oli miałam dwa torbiele w piersiach. Miałam biopsje i zabieg na obie piersi w odstępie roku. Wydaje mi się ,że też masz włókniaki tak jak ja.. To nie jest groźne. A zabieg to pikuś. Robiony w znieczuleniu miejscowym. Ja trzymałam mojemu chirurgowi onkologii tą płachtę i gadałam z nim cały zabieg. Ja będziesz chciała na niego namiar to Ci dam. Podobno jeden z najlepszych onkologów od chorób sutka. Polecam. Daj znać jak będziesz po.
 
halo halo witam !:-)Ostatnio nie mam wiele czasu na śledzenie i pisanie ale staram się od czasu do zaglądać :-)sorki że nie napiszę wszystkim ale się nie da:szok:zbyt długo mnie nie było
a więc
milusia gratuluję ślicznej córeczki jak braciszkowie ogarnięci:-D?
emalia:tak:super wieści aby tak dalej czyli jeszcze ok 7 miesięcy;-);-)
julia grunt to pozytywne nastawienie i wiara która czyni cuda:tak:a jeszcze wszystko może być inaczej
no i oczywiście reszty nie pamiętam co miałam napisać skleroza
buziaki dla wszystkich ode mnie i Michała
 
emalia weszlam tu i szukalam wiesci od Ciebie!!!
strssznie sie ciesze twoim szczesciem:-*

kochane mamy wyniki jest ZD,mamy podjac decyzje co dalej....
swiat mi sie zawalil...:':)'(
 
emalia kochana ja nic nie pisalam bo nie mialam jak a poza tym wiedzialam ze bedzie dobrze, mialam dokladnie to samo pamietasz jak ci pisalam!!! Tez brak zarodka, tez na nfz mnie nastraszyli, a popatrz jaki tego efekt :-):-) Dbaj o siebie teraz i szykuj wyprawkę :tak::tak: :*****

nadika musisz wierzyc ze to nic zlego, trzymam kciuki kochana najmocniej jak moge&&&

julia nie wiem co napisac...ta decyzja jest zawsze najtrudniejsza, musicie posluchac swojego serca a nie innych. duzo sił dla was..:-(
 
reklama
Do góry