reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
emalia - przepraszam ..ja tez zle zrozumialam, stad moja smutna minka...ale dzis az mnie serce scisnelo jak przeczytalam ze z dzidzia jednak jest....Tak mocno trzymam za Ciebie kciuki...z calych sil wierze ze tym razem wszystko bedzie dobrze .... Bardzo ale to bardzo Wam tego zycze!!!!
julia - pisalam Ci juz o mojej kolezance i tak bardzo bym chciala aby i tak bylo w Twoim przypadku....jednakze pamietaj ze mozesz na nas zawsze liczyc na wsparcie i slowo otuchy choc tyle mozemy Co zaoferowac....Wiem ze trudno zrozumiec co teraz przechodzisz jesli samemu nie doswiadczylo sie czegos podobnego ale mozesz na nas liczyc...Wesprzemy kazda Twoja decyzje... Tak bym chciala zeby wszystko bylo dobrze....Zycze Ci tego z calego serca!!!
elizka - szczescie od Ciebie az promieniuje :-)
 
czesc dziewczyny!

przepraszam, ze tak rzadko zagladam..... ale jestem z Wami myslami ;) obowiazki rodzinne mnie pochlaniaja, ale roczny urlop macierzynski jest wspaniały;)

czas szybko biegnie, Młody jutro bedzie miał 8 miesiecy ;) u nas ok, chlopaki maja katar, ale dajemy rade ;)

julia kochana, tak i przykro...... trudna decyzja przed Wami, skad wskazanie do mniopunkcji? przez rzeziernosc karkowa? każda decyzja jaka podejmiecie jest słuszna w tym przypadku

emalia kochana gratuluje!!!!!!!!! ale wspaniała wiadomosc, czesto myslalam o Tobie, bardzo przezywalam to co sie stało we wrzesniu 2012, tez bylam wtedy w ciąży, teraz bedzie wszytsko dobrze, wiec zycze nudnej ciązy ;)))))))))))

nadika wiesz juz cos? nie bój sie! musi byc dobrze trzymam kciuki z calej sily!

koriander Niunia jest śliczna ;) Mila piękne imię, moglabym tak nazwać córkę ;) chociaz od dawna miala być Alicja, ale kto wie, czy sie kiedys doczekam....

Agi gratulacje Ciociu;)

milusia Zosia jest taka urocza.... a chłopaki teraz pewnie chca zwrocic na siebie uwage ;)

Liza pisz więcej, fajnie, ze tak Wam sie wszystko dobrze uklada ;)

kasiek jak sie czujesz? chlopak czy babeczka?

gosiagro usciski dla Was ;)

kreatorka fajnie, ze znow jestes;)

perfecta zyrafka jak sie macie?

edit: widzicie moje suwaczki? bo ja nie....
 
Ale namieszałam. Przepraszam Was bardzo, ale od wtorku żyłam w takim stresie ,że nie da się opisać. We wtorek na wizycie było widać jedynie pęcherzyk ale nic w środku. Nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj prywatnie i co się okazuje, dzidziuś jest i wyglada na to ,że ma się dobrze. Nawet nam serduszko migło . We wtorek ide do pacana co mnie nastraszył i zobaczymy czy teraz coś zobaczy ( przynajmniej daje fotki i mam za darmo badania). A w środe idę do tej co dzisiaj. Jeszcze raz przepraszam ale wierze ,że mnie rozumiecie.

Nawet nie wiesz jak mnie cieszy ta wiadomość! Początkowo też nie zrozumiałam, dopiero jak poczytałam to ogarnęłam, że zarodek może pokazać się później. Teraz kochana życzę spokojnej ciąży! I zdrowego ślicznego dzidziusia do odbioru we wrześniu :-D

emalia weszlam tu i szukalam wiesci od Ciebie!!!
strssznie sie ciesze twoim szczesciem:-*

kochane mamy wyniki jest ZD,mamy podjac decyzje co dalej....
swiat mi sie zawalil...:':)'(

Julia - w takiej sytuacji nie można chyba nic mądrego dodać. Wiedz, ze każda z nas jest z Tobą całym sercem, bez względu na decyzje, bez względu na wszystko po prostu bardzo Ci współczuję, pamiętaj, że nie jesteś sama, masz nas, rodzinę i córkę dla której musisz być dzielną mamą. Wierzę, że poradzisz sobie w tych trudnych chwila i ściskam całą rodzinkę mocno.

Mama kubulki - witam, witam :-) teraz wszyscy zakatarzeni, oby Twoim chłopakom szybko przeszło!

Dziewczyny udało mi sie wczoraj złożyć pracę licencjacką, teraz czekam na termin obrony ( prawdopodobnie 7-02) ale jeszcze nic pewnego... dużo nauki przede mną, a tu Ninka znowu chora :-( kaszle, flika i marudzi, teraz ma 39,1 gorączkę... niech już sie w końcu kończy ta zima... cały czas non stop jesteśmy chore, a zwolnienie mam niepłatne, więc i z kasą będzie krucho :dry:
 
Ostatnia edycja:
mamokubulki i inne mamusie bardzo wam dziekuje za.slowa wsparcia i zrozumienia a takze.nie osadzania.
Z mezem podjelismy decyzje ze zakonczymy ciaze,decyzja byla bardzo ciezka...
nieprawidlowosci z jelitaki,z nerkami,brak kosci nosowej...niewiem jak serduszkiem choc zawsze wydawalo mi sie ze malo bije.na minute...

chwilami niemam sil ale mam corke dla ktoreej musze sie trzymac...
 
Cze sc Dziewczyny!

julia- trzymaj się kochana, los jest okrutny :-(((( strasznie mi przykro, ze Was to spotkało, ściskam mocno!!!!


nadika- wszystko będzie dobrze, moja mama też ma jakieś guzki i one są całkowicie nieszkodliwe!!!!

emaila- strasznie się cieszę, ze jest dzidziolek i niech siedzi w brzucholu mamy tak długo jak trzeba!!


agi - jak zdrówko dumna Ciociu??? Pięknego masz tego siostrzeńca!! Szykujesz się powoli na wylot do Polski??

mamo kubulki- dziękuję za konsultację :******* wybrałam się z Łukaszkiem jeszcze do jednego stomatologa i się udało, jeden ząbek zrobiony a jutro czeka nas druga wizyta :-) nawet nie pisnął, tak go nastawiłam psychicznie, że był przeszczęśliwy, ze pani mu ząbka naprawia hehehe a ja jaka dumna, ze taki odważny :-D i obyło się narazie bez narkozy:-D
też nie widzę suwaczków, coś namieszałaś :-D

kreatorko - gratuluję złożenia pracy i trzymam kciuki za obronę!! Jaki kierunek, przypomnij :-) Ja z Sylwią co chwilę na zwolnieniu, na szczęscie płatne, bo inaczej pewnie zatrudnilibyśmy nianię.

milusia- Zosieńka tak przesłodziaśna, ze aż nie mogę :-)))

koriander- co samo mogę powiedzieć o Miluni, cud miód... i ta czapeczka :-)

gosiagro- ja Wasze zdrówko????? jesli chodzi o spanie to podobnie miałam z Łukaszkiem ale był chyba troszkę mniejszy od Michałka.

liza- wspaniale, że tak dobrze Ci sie układa :-)



Mój mąż w piątek dostał kontuzji:-:)-( nie wiem czy dobrze napiszę- ma ponadrywane, pozrywane ścięgna i więzadła w okolicach kręgosłupa lędxwiowego, wczoraj nie mógł się w ogóle ruszać, dzisiaj na szczęście odrobinę lepiej. Nie jest za ciekawie :((( Sylwia jeszcze ma okropny katar a jutro mam ostatni dzień zwolnienia i pójdzie taka niedoleczona do żłobka, ręce mi opadają :-:)-(
 
julia bardzo Ci wspólczuje... trzymaj się Kochana!!!!!
emalia super wieści!!!!!!
mama kubulki Boziu aż nie chce mi się wierzyć że to już 8 miesięcy!!
kreatorka zdrówka dla Was i trzymam kciuki za obronę!
zyraffka zdrówka dla męża i Sylwii!!

a u nas chorobowo ;/// Daniel zakatarzony, z Natanem byliśmy dzisiaj na pogotowiu - od 2 dni gorączka 39*, bardzo osłabiony, do tego pojawiła się wysypka , ból gardła i okazało się że ma szkarlatynę. Ja przez weekend męcze się z bólem zęba, jutro z rana do dentysty usiekam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamokubulki i inne mamusie bardzo wam dziekuje za.slowa wsparcia i zrozumienia a takze.nie osadzania.
Z mezem podjelismy decyzje ze zakonczymy ciaze,decyzja byla bardzo ciezka...
nieprawidlowosci z jelitaki,z nerkami,brak kosci nosowej...niewiem jak serduszkiem choc zawsze wydawalo mi sie ze malo bije.na minute...

chwilami niemam sil ale mam corke dla ktoreej musze sie trzymac...

Bardzo długo mnie tu nie było ale w pierwszej kolejności chcę okazać Ci moje wsparcie. Wierzę że przez to razem przejdziecie.
 
Do góry