reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej dziewczyny

dziekuje kochana za troske jade wlasnie do szpitala prawdopodbnie bede sie dzis zegnac z coreczka...:-(
tak strasznie sie boje ale wiem ze.tak musi byc.
 
reklama
Witajcie Boże ja tak bardzo się przejęłam Kasią wiec chyba będzie tak o ile ona będzie miała siły ze pojade by się spotkać!Zobacze co będzie;(O niczym innym niemyślę;(
Emalia ja wierzę ze tym razem się udało!
Julia tulamm;*
A wszystkie gorąco pozdrawiam!
 
Dziewczyny, zwracam się z prośbą o pomoc dla naszej koleżanki z mojego wątku czerwcowego. Razem z dziewczynami zbieramy pieniążki aby zrobić jej większe zapasy niezbędnych rzeczy. Każda pomoc sie przyda. Informacje do przelewu podam na PW.
Babyboomowa Mama bardzo potrzebuje Waszej pomocy

Ja też myślę ciągle o Kasi. Dzisiaj nawet w śnie zemną była. Kocha proszę Cię z całego serca- WALCZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kasiulka trzymaj się i walcz!!!!!

julia
tulam !!!!

emalia gratuluje dzidzi!!!!

kasiek byłam w poniedziałek prywatnie u onkolog, zbadała mnie ale tylko palpacyjnie i kazała mi w piątek przyjechać ze skierowaniem na USG i prawdopodobnie biopsję. Boję się bo jak mój gin mnie zapewniał że w piersi mam niegroźne torbiele tak ona przy badaniu powiedziała że nie jest pewna czy to torbiele. Na razie nie chce o tym myśleć, zobaczymy co będzie w piątek po USG.
W piątek mam wizytę o 12,30 więc proszę Was mocno o kciuki!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emalko,gratuluje!

Kasiu , musisz byc dzielna!trzymam kciuki! bedzie dobrze,musi byc.

Chcialabym bardzo pomoc i sie dołożyc,ale teraz nie moge:(
 
Do góry