reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej. Miałam się zameldować po wizycie. Więc dziś znów bardzo mało dokładne badania... szyjka miękka ale zamknięta i długa. Serduszko pięknie puka :) mam małą anemię więc mam końskie dawki leków, ale poza tym to wszystko ok. Teraz miesiąc czekania i zmykam do rodziców odpocząć... ileż można pracować :p
 
reklama
Hej. Miałam się zameldować po wizycie. Więc dziś znów bardzo mało dokładne badania... szyjka miękka ale zamknięta i długa. Serduszko pięknie puka :) mam małą anemię więc mam końskie dawki leków, ale poza tym to wszystko ok. Teraz miesiąc czekania i zmykam do rodziców odpocząć... ileż można pracować :p

Super, teraz to już z górki :-) szybko minie :-)

Ja trochę z innej beczki :-) dziewczyny jakie przebranie dla córy na bal karnawałowy? Widziałam dużo i powiem szczerze, ze większość jest mocno kiczowatych, może coś podpowiecie? Gdzie kupić? Za co przebrać? hmmm

Ja Kamilowi kupiłam strój spidermana w lumpeksie, za rok i tak będzie za mały więc nie chciałam się kosztować :-) On był zadowolony że było więcej superbohaterów na sali :-)

Dziewczyny zaczyna się u mnie 6 tc więc trzymajcie kciuki żebym miała o czym rodzinie w święta powiedzieć.
 
Kochane koleżanki,

Ktoś miał przekazywać info ode mnie ale chyba zapomniał.Ja całe dnie odpoczywam, walczę z bólem, przyjmuje silne leki przeciwbólowe i praktycznie cały czas śpię. Przepraszam, że rzadko się odzywam ale sił mi brak.

Bardzo dziękuję za wszystko co od Was dostałam i dostaje, teraz zbieram na chodzik, żeby chociaż spróbować poruszać się po domu, dzięki Wam to jest możliwe.

Kocham Was wszystkie, pamiętajcie, że dobro zawsze powraca.

Buziaki Kasia
 
Cześć Kochana
Ja na chwilke powiedzieć że przelałam Kasi 190 złotych , bo tyle się jeszcze nazbierało. Jeżeli ktoś miałby jeszcze chęć przelac pieniążki , to już może na Kasi konto , bo jak nie robimy tych zakupków , to chyba nie ma sensu bym była "pośrednikiem" tylko od razu na Kasiuni konto by szło i szybciej było u niej:) Jak chcecie nr to piszcie
 
Dzień dobry laseczki :)

Anecznik- wiesz dobrze ,że trzymamy z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Liza- jak tam przygotowania do ślubu? Już coraz bliżej :D
Kasiek- nie możesz zmienić lekarza? dobrze ,że jest dobrze :)
Kasiu- :*****************************
Percia- jak tam twoje dolegliwości ?

Ja mam dzisiaj dobry humorek po wpisie Kasi na FB. :) Jak ona się lepiej czuje to się serce raduje :)
 
Perciu a gdzie znajde Kasi konto??? Pisalam d ciebie na Fejsie i nie wiem czy doszla wiadomosc....Chcialabym przelac kaske ale nie mam konta ani Twojego ani Kasi...a cos nie moge sie zalogowac na zamkniety. a tam pewnie cos bym znalazla..wiec jakbys Madziu albo ty Kasiu mogly mi wyslac prywatna wiadomosc z numerem konta to ja z chcecia...przeleje pieniazki....
Kasiu - zdrowiej nam i walcz!!!!
Kasiek - gratuluje udanej wizyty..alez to zlecialo...
Anecznik - kciki mocno zacisniete.....
Emalia - a jak Ty sie czujesz? Jakies dolegliwosci ciazowe juz sie pojawily?
Julia - a co u Ciebie jak sie czujesz?
Koriander - jak Mila??
 
Kasiu, aż żal patrzeć, że nie możesz w pełni korzystać w tej chwili z życia, że cierpisz...Staram się z całych sił myśleć pozytywnie.Że dasz radę, że pokonasz to wstrętne raczysko ... w Tobie ogromna siła i pamiętaj też o tym.
 
reklama
Do góry