reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej
wpadłam się pochwalić:sorry::-)
Kupujemy działkę :-) (na razie jesteśmy na etapie sprawdzania czy wsio ok z nią)a
le jaką?:szok::-D OGROMNĄ!!!!!:-) 1h i 1600m będzie miała nasz kawałek:-) jest gigantyczna,ale mamy w planie na razie zainwestować w ziemię(bo to zawsze się opłaca), a za parę lat jak będziemy chcieli się budować to podzielimy ją na jakieś 5działek i sprzedamy :-) teren śliczny...10km do miasta...do lasu jakies 100m nie daleko płynie jakas rzeczka-ale dokładnie gdzie to nie wiem,w każdym bądź razie jest to rzut beretem od słynnej Doliny Rospudy(pewno jakies 2-3km)
(moi rodzice nam się dorzucą bo inaczej by nie było szans na taką inwestycję..)
 
reklama
Zyrrafka - po pierwsze jak mąż?, wszystko juz dobrze?, a po drugie - tak właśnie, mam i ja zamiar sie za " robotę" wziąć ;-)

Lena - szerokiej drogi nowym autkiem, i super odpoczynku w ogródku!

Emalia - super,że synuś dobrze sie rozwija, niech rośnie dalej zdrowo!

Eagle - nie wiem czy mam chodu,ale na pewno jak sie jest wyżej to lepiej tam na górze słyszą;-). To jakby którąś miała jakąś prośbę to za 2,tyg lecę;-)

Poza tym to u nas pada i zimno, chyba jak wszędzie. A to nie nastraja pozytywnie....

Mam pytanie do Was, czy jesteście zmęczone jakoś teraz? Zasypiam z Natalką ok 21.30 i budzę sie nieprzytomna o 6. I tak wstać mi sie nie chce...
Ja jestem mega zmeczona;(Kazano mi brac wit D, jak mams łużbę na 2 zmianach wracam flak, ledwo żyję;(Ale mam nadzieje ze wszystko minie, właśnie wróciłam z ogródka z koszykiem truskawek i zaczynam dzemy;)ehh jak ja uwielbiam przetwory domowe;)
Milusia super, ja tez mam swój kawałek ziemi:)
 
Lena - i jak tam przetwory z truskaweczek? U mnie jest juz kilka słoików dzemu :p. Teraz myślimy o zrobieniu nalewki... Robiła któraś z Was z truskawek?

Ależ fajne dziś ciepełko było ...
 
Lena - i jak tam przetwory z truskaweczek? U mnie jest juz kilka słoików dzemu :p. Teraz myślimy o zrobieniu nalewki... Robiła któraś z Was z truskawek?

Ależ fajne dziś ciepełko było ...


Robiłam, ale jeszcze nie miałam okazji spróbować i pewnie przez jakiś czas się to nie uda :-)
Jak ja nie lubię upałów, moja optymalna temperatura ro 23-25 stopni :-)

Chciałam Wam się pożalić. Na weekend zrobiłam tort urodzinowy dla Kamila, fakt że nie był rewelacyjny i trochę twardy bo za późno go z lodówki wyjęłam ale zjadliwy :-D zresztą robiłam go z Kamilem a same wiecie jak się pracuje kiedy dziecko "pomaga" :-D :-D Teściowa do mnie z tekstem że tort był niedobry, nic mi w nim nie wyszło i mogłam pozwolić by szwagierka zrobiła bo był by smaczniejszy. Do dziś czuje się jakbym w twarz dostała. Nie wiem jak Wam ale mi by przez głowę nie przeszło by komuś tak powiedzieć, jak mi coś nie smakuje to nie komplementuje lub szukam plusa w wyglądzie :-) Może przesadzam i za bardzo biorę to do siebie (hormony pewnie tego nie ułatwiają), ale mówić takie coś ciężarnej która starała się zrobić dla swojego dziecka dobry tort urodzinowy jeszcze w obecności młodego, który przecież już od dawna nie jest biernym słuchaczem to chyba przegięcie.
Przepraszam że się rozpisałam w takiej sprawie, ale siedzi to we mnie, wyobrażam sobie jak mogłam odszczekać itp. Pewnie jeszcze długo będę to przeżywać i się denerwować.
 
My też żyjemy.Tak mi się wydaje :-D Strasznie mi upały daję w du.... ale z drugiej strony jak na rasowego Raka przypadło to kocham lato!!!!!
Jutro nasz synek kończy 4 lata. Jak to zleciało.:) Chyba za szybko nam te dzieci rosną.

Anecznik- ja mam teraz takie hormony ,że będąc na Twoim miejscu to teściowa by sie pod stół schowała ze wstydu. Beszczelna baba bez serca. Nie miała prawa krytykować waszej wspólnej pracy , tym bardziej ,że jesteś w ciąży.

My odliczamy do wczasów.Już tylko 18 dni :) :)

Miłego dnia kochane :)
 
Lena no baa, ja tak samo uwielbiam lato ale takie upaly ponad 30 stopni są męczące :happy2:
Anecznik, kure nie dziwie sie ze tak sie poczulas, ja tez nie powiedzialabym tak do kogos :/ ehhh
emalia no, za szybko te dzieci rosna u nas juz odliczanie do 5 lat na suwaku :szok: masakra, ale to zlecialo.... a Ty jak sie czujesz? jak maluszek w brzuszku? :-)

Pozdrawiam wszystkie!
 
reklama
My również żyjemy :)
Wczoraj robiliśmy urodziny Karolci, impreza udana :). A w sobotę byliśmy na podwójnych urodzinach mojego chrześniaka-8 i jego rok młodszego brata :)

Anecznik co za bezczelny babsztyl, jak można. Nie przejmuj się nią.

A ja mam dość takiej pogody - mam alergię i to mnie wykańcza. Leki na mnie nie działają.
 
Do góry