reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzięki dziewczyn staram się nią nie przejmować, bardziej mi szkoda Kamila. Pytam się go dzisiaj rano czy w sobotę jak będzie zamknięte przedszkole to pomoże mi ciasto robić. Podstawowe pytanie to czy będzie truskawkowe :-) ale drugie czy zrobimy dobre ciasto bo jeśli tak to mi pomoże :wściekła/y::no:

Mi deszczowy maj z 20-25 bardzo odpowiadał, chętnie oddam to słońce :-)
 
reklama
Lena - i jak tam przetwory z truskaweczek? U mnie jest juz kilka słoików dzemu :p. Teraz myślimy o zrobieniu nalewki... Robiła któraś z Was z truskawek?

Ależ fajne dziś ciepełko było ...
oto część;) CAM01646.jpgCAM01644.jpgCAM01641.jpg
 

Załączniki

  • CAM01646.jpg
    CAM01646.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 67
  • CAM01644.jpg
    CAM01644.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 44
  • CAM01641.jpg
    CAM01641.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 39
halo witam i o zdrowie pytam ;-) mam nadzieję że dopisuje:-D
u mnie totalny zakręt brak czasu na wszystko stale coś wyskakuje same problemy ale spoko daję radę.
Rzadko tu zaglądam dlatego zyczę wszystkim naszym 4 latkom wszystkiego co najlepsze szczęścia i radości
Anecznik głupią babą się nie przejmuj trzeba było babie odpalić parę słów a dziecku powiedz że przecież wam bardzo smakowało więc super dobry był :tak:torcik a swoją drogą laski z brzuszkami to wam współczuję tych gorączek
 
Hej, to jak z tym przepisem na nalewkę? Wolałabym sprawdzony niż z netu.

A tak poza tym to znów zła jestem na ta pogodę. U nas zimno i wietrznie :O. Ja chcę lato!!!

Znów nam wrócił paskudny kaszel, lekarz stawia na alergię. Czekamy na dzialanie leków i szukamy dobrego alergologa. Dziewczyny z Warszawy może znacie kogoś?
 
reklama
Cześć, ale tutaj cichutko, nikt nie zagląda...

U nas naleweczka z truskawek "się robi", drzemiki i kompotu też ogarnięte ;-)

Dziś po raz pierwszy od niepamiętnych czasów byłyśmy na pobraniu krwii z Natalką. Emlą nasmarowalam i czekałam na płacz, łzy i inne tego typu. A tu nic spokojnie Pani wkuła motyla, krew sobie do fiolek leciała, Natalka patrzyła...
Jestem dumna że swojej córci jak nie wien co ;-).
 
Do góry