reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ha ha to tak jak ja....:-D

zaglądam i cisza.... sama nie piszę bo nie ma co.... staramy się jak najaktywniej spędzić czas bo dzieci w trybie wakacyjnym są od powrotu znad morza, czekamy z wytęsknieniem na drugą część urlopowania się w sierpniu:-)

buziaki dla wszystkich
 
Jestem i ja. Cisza tu straszna.
U nas wszystko dobrze. Jasiu chodzi ten miesiąc dp przedszkola a sierpień ma wolny. W końcu idzie zadowolony , bez płaczu :) Ja rosne, choć nie tyje i nie mam za bardzo apetytu. Jak na razie 3 kg +.

Pozdrawiam Was kochane :)
 
emalia super :)
U mnie Miki od wrzesnia do przedszkola, ciekawe jak to bedzie.... :-)


A tak to dzis w nocy jade w rodzinne strony, znaczy sie najpierw do siostry do Pionek a potem do rodzicow :) maz urlop wziol i jedziemy... czego sie nie robi dla dzieci... ;-)
 
cześć Dziewczyny!
My się urlopujemy, a dokładniej narazie ja z dziećmi, mąż od wtorku będzie miał urlop :-)
Dziewczyny, mam problem z sikaniem nocnym Łukaszka. Nie wiem czy się martwić czy nie ale on jeszcze nie trzyma moczu w nocy :-( wysadzamy go ok. 24 ale nie zawsze wtedy zrobi siku i bardzo często się zdarza wtedy że zmoczy się do łóżka. Sylwi już w nocy nie sika a Łukasz nadal.
 
Emalia- to chyba fajnie,że waga nie szaleje,co? moje 30 a twoje 3!!buuuu!!!

Elizka - jak tam po urlopiku?wyjazd udany?

Żyrafciu- nie masz się czego martwić! Dziewuchy w ogóle szybciej łapią takie rzeczy! Jagoda w wieku Bartka też 24/dobe bez pieluchy a u niego nie ma szans. Moja szwagierka też wysadzała w nocy synka i do 6 lat i jeszcze się potrafił zmoczyć, a mówiłaś mu że jak w nocy poczuje że chce siku to ma iść zrobić,albo wołać cie? U nas w pokoju w nocy stoi nocnik, Jagoda dość długo wstawała sama,a teraz już wytzymuje całą noc, a Bartkowi dopiero 2 razy mówiłam,że jak poczuje że siku to ma wstać i zrobić i na razie 3 razy może jak się przebudzał to pytałam czy siku i potwierdził.... będzie dobrze, zobaczysz!

My w tym roku niestety nie wakacjujemy się :(( budowa pochłania wszystko co się da:(( mamy już tego dosyć i jak najszybciej chcemy się wprowadzić,może co nieco się zmieni.... ALE w niedziele odciągam mężula od pracy i co tydz nad jezioro chociaż na 2h! a co tam! musi ekipa wiedzieć,że są wakacje i coś z ojca moeć!
 
olavip- już tłumaczyłam setki razy, znowu mi się w nocy zsikał, wysadzany był o 23 a po 2 w nocy zalane wszystko, ręce mi opadają, Sylwia się obudziła ona wył, ona również...
 
reklama
Zyrafciu- to masakra, jakas blokade ma czy cos:( moze pogadaj na razie sama z jakims psychologiem czy cos, ty pracowalas czy pracujesz nadal<nie wiem hehe> w jakims osrodku dla dzieci o ile dobrze pamietam to tam kogos na pewno takiego znasz,co?
 
Do góry