reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
U mnie odstęp między cesarkami to 2 lata i trzy miesiące. Po tej ostatniej chyba najszybciej się pozbierałam, ale to może też przez nową politykę szpitala czyli 6 godzin po cięciu stawiają na nogi i niema że boli, przynoszą dziecko do opieki. Na początku wydawało mi się to okrutne ale teraz wydaje się skuteczne i dobre, niema czasu by się użalać nad sobą :-) Szkoda mi że już nie będę w ciąży ale na czwarte cięcie się nie zdecyduje ( przynajmniej świadomie :) ) No i czworo dzieci to też koszty :-D
Nie wiem czy bym fizycznie i psychicznie podołała :-)

Co do księżniczki to owija sobie wszystkich wokół palca :-) Na szczęście pułki co wdała się bardziej w najstarszego :-) czyli w wózku pięknie śpi, w nocy tylko jedna pobudka i ogólnie cały Kamil (pfu pfu żeby nie zapeszyć :)
 
Cześć dziewczyny[emoji5] ja co prawda nie czerwcowka ale mam córkę z lipca 2010[emoji5] mam jeszcze synka w kwietniu skończy 2 latka była by chęć na jeszcze jedno dzieciątko[emoji5]jestem po 2 cc i trochę strach a właśnie przez przypadek trafilam, że są tu mamy po 3 cieciach[emoji5] wiem, że to indywidualna sprawa, ale możecie mi napisać jak przeszlyscie 3 ciążę i cesarke? Duży mialyscie odstęp między 2 a 3 ciąża?
Ja miałam co 7 lat trzy cesarki. Mi w 3 ciąży doszło do przedwczesnego odklejenia łożyska w 33 tc. Ginka powiedziała że 4 ciąża u mnie to już duże ryzyko ale jakbym chciała je podjąć to najlepiej żeby dwa lata minęły.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam co 7 lat trzy cesarki. Mi w 3 ciąży doszło do przedwczesnego odklejenia łożyska w 33 tc. Ginka powiedziała że 4 ciąża u mnie to już duże ryzyko ale jakbym chciała je podjąć to najlepiej żeby dwa lata minęły.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za odpowiedź☺ ja pomiędzy pierwszą a drugą mam 5 lat , teraz już synek skończy za 3 tygodnie 2 latka. Synka urodziłam w 35 tygodniu, od 25 tygodnia miałam skurcze ale podejrzewam, ze to przez grypę zoladkowo jelitowa która przeszłam bo innej przyczyny przedwczesnego porodu nie znaleziono
 
Dziękuję za odpowiedź☺ ja pomiędzy pierwszą a drugą mam 5 lat , teraz już synek skończy za 3 tygodnie 2 latka. Synka urodziłam w 35 tygodniu, od 25 tygodnia miałam skurcze ale podejrzewam, ze to przez grypę zoladkowo jelitowa która przeszłam bo innej przyczyny przedwczesnego porodu nie znaleziono

Chcecie starać się i trzecie? :)
 
Ja się trzeciej nie bałam za to teraz bałabym się czwartej. Najlepiej zapytaj ginekologa niech ci zrobi usg czy wszystko w porządku i czy widzi jakieś przeciwwskazania.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi już po połogu mówiła, że jest tak zagojone, że po pół roku jak bym chciała to mogę, ale jakoś i tak strach jest☺
 
Jak bardzo chcesz dziecka to zaryzykuj. Ja też bardzo pragnęłam córki bo miałam dwóch synów. Jest trzeci syn[emoji5] i bardzo go kocham ale niewiem czy za dwa lata nie podejmę jeszcze ostatniej próby chyba że strach przezwycięży i zostanę już matką trzech synów[emoji5].

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi już po połogu mówiła, że jest tak zagojone, że po pół roku jak bym chciała to mogę, ale jakoś i tak strach jest☺

Rozumiem Cię. Ja też miała obawy starając się, później w.czasie ciąży mi przeszło bo to i tak było już po fakcie :) przed samym rozwiązaniem znowu włączył mi się strach. Nawet mówiłam mojemu co ma robić gdybym nie przeżyła porodu :) wczoraj ginekolog stwierdziła że pięknie się u mnie wszystko zagoiło mimo że to trzecie cięcie :) nie powiedziane że nie urodziłabys naturalnie ten ostatni raz ;)
Moja księżniczka ma jedną pobudke w nocy :) pewnie to tylko chwilowe ale co tam :)
 
Do góry