reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej robiłam dziś test i jest druga kreska blada bo blada ale jest :) mam nadzieje że nie zapeszę wpisując się już tutaj :) to lekarza w następnym tygodniu :) (oby ten test się nie mylił) w sobotę zrobi kolejny dla pewności no i jeszcze przyszłemu tatusiowi muszę powiedzieć o "sukcesie" będzie w szoku :) jak wy o tym powiedziałyście??
 
reklama
Hej robiłam dziś test i jest druga kreska blada bo blada ale jest :) mam nadzieje że nie zapeszę wpisując się już tutaj :) to lekarza w następnym tygodniu :) (oby ten test się nie mylił) w sobotę zrobi kolejny dla pewności no i jeszcze przyszłemu tatusiowi muszę powiedzieć o "sukcesie" będzie w szoku :) jak wy o tym powiedziałyście??


Gratulacje anecznik!!
Trzymam kciuki za grubą krechę:))) my od dłuższego czasu się staraliśmy o maleństwo, więc mąż bardzo szybko się dowiedział!!:-D:-D
 
Hej robiłam dziś test i jest druga kreska blada bo blada ale jest :) mam nadzieje że nie zapeszę wpisując się już tutaj :) to lekarza w następnym tygodniu :) (oby ten test się nie mylił) w sobotę zrobi kolejny dla pewności no i jeszcze przyszłemu tatusiowi muszę powiedzieć o "sukcesie" będzie w szoku :) jak wy o tym powiedziałyście??

Anecznik gratulacje.:-)
Ja po zrobieniu testu, odczekałam kilka minut, zeby kreska była wtraźniejsza i po prostu poszłam pokazac mu test. bardzo sie ucieszył, tym bardziej, ze staralismy się 3 cykle, więc M. tez czekał na ciążę tak samo jak ja.


dziewczyny ja już pisałam wcześniej, że nie mam praktycznie żadnych objawów, żadnych mdłości, nudności - nic. Tylko czasami chce mi się spac a za chwile jestem pełna energii. Ale podobnie miałam w[ierwszej ciąży.


Melodie na kiedy masz termin?? Wyliczyłaś już??
 
Dziewczyny czy pobolewa was brzuch?? Mnie tak cmi jak przed @, i troche mam stresa czy maleństwo przetrwa, zawze właśnie koło 5 tyg zaczynało sie coś dziać nie tak, a teraz właśnie jest ten 5tc. Kurcze oby było ok.
Pozdrawiam.
 
Dziewczyny czy pobolewa was brzuch?? Mnie tak cmi jak przed @, i troche mam stresa czy maleństwo przetrwa, zawze właśnie koło 5 tyg zaczynało sie coś dziać nie tak, a teraz właśnie jest ten 5tc. Kurcze oby było ok.
Pozdrawiam.

Mi nie boli brzuch, ale wiem, że niektórym dziewczynom pobolewa.

Skoro miałas już problemy to idź do lekarza.
 
Celka to może weź no spę, na pewno ci nie zaszkodzi, gdyż miedzy innymi jej celem jest przeciwdzialanie poronieniu, a o tym w pierwszej ciazy niestety nie widzialam:wściekła/y: ja też się boję bo dokladnie w tym samym dniu ciazy w jakim jestem dzisiaj dostalam plamienia, któe przerodziło się w krwawienie. Na szczeście dzisiaj czuje się całkiem dobrze.. jak narazie..:-D brzuch boli mnie mniej ale juz prawie od dwóch tygodni biorę duphaston, więc chyba pomaga.
Celka Głowa do góry!! Wszystko będzie dobrze!
 
Dziewczyny czy pobolewa was brzuch?? Mnie tak cmi jak przed @, i troche mam stresa czy maleństwo przetrwa, zawze właśnie koło 5 tyg zaczynało sie coś dziać nie tak, a teraz właśnie jest ten 5tc. Kurcze oby było ok.
Pozdrawiam.


Mnie też boli brzuch, nieraz całkiem mocno, i biorę leki, pisałam już o tym wyżej m in duphaston 3x1 nospe forte 2x1 magnez 3x1 (magnez jest rozkurczowy), i wit E 3x1 no i wiadomo folik. Trochę tego jest, aż mnie przeraża ta ilość leków ale lekarka wie co robi. A w ciąży którą poroniłam w marcu też miałam takie bóle, ale lekarz do którego wtedy chodziłam nie zareagował i skończyło się na poronieniu. Ja na twoim miejscu bym poszła do lekarza, bo sama tylko dlatego tak wcześnie poszłam bo mam już nauczkę...
 
witajcie
ja w przeciwienstwie do was nie biore zadnych tabletek nie wierze ze No -spa nie jest szkodliwa pozatym kazde leki maja cos szkodliwego ja w pierwszej ciazy mialam tez bole brzucha ojjj kilka dobrych msc i nic nie bralam poprostu polozylam sie i staralam sie zasnac i jakos mijalo teraz tez nic nie biore ani na glowe ani na brzuch nic nic!!!! mi lekarka mowila zawsze ze jesli nie czuje tragicznie to mam unikac wszelkich lekow! wiec tego sie trzymam
Milego dnia
 
A mi znowu lekarz powiedział, że jak mnie będzie bolał brzuch to mogę wziąść no-spe.. widziać to lekarz to inna opinia... ale staram sie ją brać rzadko, do tej pory wzięłam chyba z 3 tabletki łącznie. Ja niestety pracuje i nie mam komfortu, żeby się położyc na chwilę:-(
A propo pracy, czy wy dziewczyny pracujecie, czy jesteście na L4??
 
reklama
no ja pracuje tylko w wekendy bo zawsze tak pracowalam ale zbieramy i pakujemy pieczarki wiec praca do lekkich nienalezy ale z Mikolajem robilam w 5 msc jeszcze i wszystko bylo ok wiec teraz innej opcji nie biore pod uwage:no::-D
 
Do góry