reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

anecznik - możesz kupić mu domek wadera farma, tam może bawić się i zwierzątkami i ludzikami, a ja też nie widzę nic złego w domkach dla lalek dla chłopców, w przedszkolu chłopcy bawią się także zabawkami "dla dziewczynek"
 
reklama
Dzieczyny z Wawy i okolic. Zapraszam do Sulejówka na Konferencję. Będzie mnóstwo atrakcji! Dla dzieci i dorosłych. Ja tez tam będę z moim szkoleniem! Będzie można zobaczyć na czym ono będzie polegało:) Będa animacje dla dzieciaków:) Giełda pracy dla matek. Więcej na moim blogu:)
mjs.magdajasinska: "Kura Domowa" na Konferencji w Sulejówku !

I mam prośbę udostępniajcie to u siebie na fb , nk i innych. Fajnie by było by były tłumy:)
 
Co tu taka cisza??

Ja dziś wstałam lewą nogą, młody chyba też. Skończyło się tym że młody płakał ja "warczałam" myślałam że mnie trafi. Na szczęscie mój interweniował :-) i udało mi się ochłonąć. Jednak jak pomyślałam że w łóżeczku mogłoby zacząć płakać drugie to się zlękłam czy faktycznie podołam. Uświadomiłam sobie że byłam w wieku Kamila gdzy urodziła się moja siostra i chyba kupię rodzicą jakiś puchar.
 
Kasiek - kciuki mocno zaciśnięte!!!

koriander - mój przedszkolak przeziębiony siedzi w domu:-( jak się czujesz? to juz 30 tydzien, szok:szok::szok::-)

zyrraffka - lepiej już z Sylwią w żłobku?

kajdusia - dla Ciebie też buziak :*
 
reklama
Milusia - super wieści!!! bardzo się cieszę że doczekałaś się księżniczki!!! starsi bracia będą ją chronić... i przeganiać chłopaków :-p


A ja zaraz mykam... stres jak nie wiem co......
 
Do góry