reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Julia życzę Wam dużo sił, decyzja na pewno była trudna, pamiętaj że masz nasze wsparcie. Moja koleżanka z pracy niedawno przeszła to samo i wiem że nie było jej łatwo dlatego tym bardziej pamiętaj o naszym wsparciu.


Emalia widzę że Twoja ciąża podobna do olafkowej. ... Pierwsza wizyta skończyła się stresem niby ciąża jest ale serduszka nie ma a na tym etapie powinno być, lekarz powiedział mi że mam się zgłosić za 2 tygodnie, wtedy serduszko powinno już być na 100 % jeśli nie to poronienie, 2 tygodnie stresu , ale ile szczęści jak minęły i usłyszałam serduszko dlatego z Erykiem nie biegłam za szybko do lekarza odczekałam do końca 7 tygodnia i dopiero wtedy poszłam. Cieszę się że ostatni wizyta pozytywna i trzymam za Was kciuki
 
reklama
U mnie teraz ten okropny okres między staraniami a @ :-( trzymajcie wolne kciuki żeby ciotka nie przyjechała :-)
Jutro postaram się więcej napisać :-)


Właśnie wypiłam butelkę wina by nie myśleć o wyniku :-) wiem mało odpowiedzialnie.
 
Ostatnia edycja:
Julia- strasznie mi przykro:-(domysłam się, że ta decyzja była wasza najtrudniejsza w życiu, ściskam mocno!

emalia -
dzisiaj chyba miałaś mieć wizyte? Daj znac jak już będziesz po! Trzymam kciuki!

kreatorka -
zdrówka dla Niny

zyrraffka - dziękuje, już jesteśmy zdrowi:tak:zdrówka dla męża

nadika - oby szybko chłopcom przeszło

anecznik
- ja mam indukcję
 
hej

Julia jak sie czujesz? czy juz po....?
zyrafka suuuper ciesze sie bardzo:) dzielny Luki
anecznik sciskam kciukasy

u nas lepiej, Mlodszy prawie zdrowy, a Kubuś nawet byl dzisiaj w przedszkolu ;)

edid: kasiek chcialas drugiego chlopca? cieszysz sie? :)
 
Ostatnia edycja:
Mama kubulki - tak, chciałam drugiego chłopca, myślę że będzie super!!! tak w głębi serca chciałabym córkę, ale jednak wolę chłopca :) zresztą Damian absolutnie nie chciał siostry a jego zdanie jest najważniejsze :p

Nadika
- byłaś na badaniu???

Emalia
- jak się czujesz? miałaś wizytę???

Julia
- wiem że teraz żadne słowa nie będą dla Ciebie otuchą, ale chce żebyś wiedziała że ja na Twoim miejscu zrobiłabym to samo :( ciężko jest, wiem... ale myślę że tak będzie najlepiej nie tylko dla Was... tulam Cię jak najmocniej!!! :* daj znać jak będziesz po zabiegu... &&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anecznik - no jestem zadowolona, szczególnie z czyszczenia:-D ja mieszkam w nowo wybudowanym bloku więc o fazy się martwić nie musiałam, siła jest. Zreszta i tak wielkiego wyboru nie miałam bo w naszym budynku nie ma przyłącza gazu, więc do wyboru była albo płyta ceramiczna albo indukcyjna. Ale z tego co wiem to sa płyty indukcyjne przystosowane pod 230 V i nie muszą mieć siły.
 
Do góry