reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
poczytałam już sobie w necie, że tak może być nawet do 7r.z., trudno przeczekamy :/ olavip- u nas jest psycholog ale nie typowo dziecięcy, bo nie ma takiej potrzeby, jeśli jest to poradnia się tym zajmuje.
przy następnej okazji jeszcze się podpytam pediatry
 
Gosiak też jeszcze śpi w pieluszce, na razie ma suchą tak pół na pół, więc jeszcze wolimy zakładać....
Natomiast Piotrek zaraz skończy 8 lat i jak nie dopilnujemy, żeby nie pił 2 godziny przed spaniem to też jeszcze mu się zdarza... Rozmawiałam z dwoma lekarzami i na razie nie każą się martwić, zwłaszcza, że wpadki zdarzają się mu coraz rzadziej.... Rozmawiam też z innymi rodzicami kolegów Piotrka i Piotrek nie jest takim znów wyjątkiem....
Więc spokojnie, każdy ma swój czas...
 
Zyraffka, to nie pozostaje nic innego jak poczekać jeszcze ;-).

A jak tam Wasze urlopy? Czy jest jeszcze ktoras z Was, która czeka jak ja?
Jeszcze 2 i pół tygodnia, nie mogę sie juz doczekać...
 
My tez juz po urlopie :p zlecialo migiem ehhh...

Co do pieluch Miki jest calkiem bez :p nie ma wpadek, chyba ze wypije duuuzo picia przed snem :sorry: :-) na co mu nie pozwalam hehe
 
Witajcie my po i przed urlopem;)Co do sikania, Gaja moze wiadro wypic i w nocy ani kropelki nie popusci. Także wydaje mi się ze kazdy ma swój czas. A jak z wagą u Was???U nas 25,5 kg
 
reklama
Do góry