reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

emalia dlugosc by sie zgadzala, tylko kolor mialo brazowy, ale moze sa w roznych kolorach:) ogolnie tak sie jakby zwijalo i rozwijalo co chwile
 
reklama
Chciałam się pochwalić
Jasiek od kilku dni puszcza się szczebelków. Dzisiaj bije rekordy , stoi bez trzymanki po kilkadziesiąt sekund :) Boshhh a ja w skowronkach i próbuję wyłapać to aparatem:)

Z tego co wiem pijawki raczej są ciemne nie beżowe...
 
Perfecta - gratki dla Jasia!!! mój się też puszcza szczebelków i tak pięknie leci!!! chyba go to bawi że jak się puści to spada!!! głuptas mały... w końcu nabije sobie guza... ;)
 
Chciałam się pochwalić
Jasiek od kilku dni puszcza się szczebelków. Dzisiaj bije rekordy , stoi bez trzymanki po kilkadziesiąt sekund :) Boshhh a ja w skowronkach i próbuję wyłapać to aparatem:)

Z tego co wiem pijawki raczej są ciemne nie beżowe...

GRATULACJE!!! Mój Jasiek puszcza się w kojcu na 3-5sek i ląduje na tyłku. Fajnie to wygląda jak tak sobie "siada".

Katarku nie ma, ale ma niby mala infekcje gardla no i temperatura w okolicach 37 - 37,5.
To podobno 3 dniówka.
Ide spac.

Zdróweczka dla małej. Oby szybko przeszło.


Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do sanepidu.Pani stwierdziła ,że to raczej nie możliwe żeby tasiemiec czy glista wędrowały po kafelkach:-D Wiem ,że mam schize ale już taka ze mnie panikara. Jak patrze na zdjęcia w necie podobnych robali to aż mi nie dobrze. Mogłam to wziąc do słoika i gdzieś zawieźc i pokazac. Teraz wszystkim w domu chyba będe w kupki zaglądac:-D
 
Gosiagro Sukienusia oj strojna strojna, w tym stylu co ta słynna z HM, co to wiele z nas nakupowało tylko w kolorze coś między wisnią a purpurą, satynowa, z tiulową haleczką, ach ach, no i kokarda z tyłu.

łuu, toż to prawdziwy rarytas ci się trafił:-)

Chciałam się pochwalić
Jasiek od kilku dni puszcza się szczebelków. Dzisiaj bije rekordy , stoi bez trzymanki po kilkadziesiąt sekund :) Boshhh a ja w skowronkach i próbuję wyłapać

gratulacje!!!

Witajcie...dzięki za odpowiedz apropo mojego posta której nie dostałam!!!

nie wiem lena czy ktoś tu jest co wozi dziecko do niani? tylko chyba zdec korzystała
 
reklama
Robaki nie cierpię! U nas pełno dziwnych małych czarnych -najgorsze jest to ze ich nie można sie pozbyć bo one z dworu przychodźą, a ze my parter okupujemy to dziennie 2-3 zabijamy.
U nas nocka spokojna w miare, ja. Przeziebiona staaram sie jak najdalej zuzy trzymac zeby nie zarazic. SIS m przyleciala i sie teraz mala zajmuje -a jaka zadowolona mala :) m w lozku zdycha bo popil wczoraj hehe ddobrze mi tak!

No nic mykam bo do pracy niedlugo dzis tylko 4h i weekend jupi

Wszystki solenizantom zdrowka i usmiechow
Chorowitkom szybkiego powrotu do zdrowia!
 
Do góry