reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Liliti może ta plama to objaw alergii na coś?
Wprowadzałas oststnio jakies nowości do jedzenia?

Dziękujemy za pamięć o nas


Dla Zuzi i drugiego Filipka (chyba od Magdax) my równiez przesyłamy tysiace buziaków
 
Ostatnia edycja:
reklama
zyrraffka, moja też nagina, ale traktuje to jako zabawę- że mi zwiała;). Dlatego udaję, że łapię jej stopy buzią i ona leży i się śmieje i czeka, albo kładę jej nowego pampersa na brzuchu i to ją zajmuje (zanim ściągnę starego), albo przeciągam rajstopkami/spodniami po buzi i się śmieje(oczywiście górą, żeby jej piasek czy coś się nie dostał do oczek), a potem kładę jej na oczy i ona się cieszy, że to ściąga, a ja robię swoje;).
 
Asnecja ja pewnie tez okolo 2rz przejde chociaz Lila juz bardzo duzo "zwyklego" mleka dostaje w roznych produktach np smietana w sosie, budyn, jogurty itp

Klementinka zazdroszcze! Udanego pobytu, uwielbiam taka dzicz :-) Mam nadzieje ze wypoczniecie i nabierzecie energii

zyraffka ja tez zawsze jakas zabawke mam pod reka albodaje sie pobawic pampersem lub tubka kremu
 
liliti mi sie wydaje, że to jakas alergia z tego co wiem to ciemieniucha nie swedzi!!
A masz jakies zwierzatko w domu??
Bosze a ja w garach:)Znajomi dzisiaj wpadaj ai mała bibka bedzie;)
 
dziewczyny jaki macie sposób na swoje maluchy żeby założyć pieluszkę ubrać?? Ja cała mokra jestem po akcji-przewijanie-ubieranie. Moje dziecko wrzeszczy jak najęte, bo jak tylko poczuje gołą pupę to uciekinier w niego wstępuje i wyrywa się jak tylko potrarfi- a potrafi całkiem nieźle.
Moze jest jakiś sposób na wiercipiętki niecierliwiętki

Majusia miała taki okres niedawno, ze za nic nie chciała dać sobie zmienić pieluszki, teraz jej przeszło oczywiście tez się trochę wierci, ale już mniej, najczęściej daje jej coś do raczki żeby się bawiła, oczywiście najlepiej jak dam jej komórkę bądź krem wtedy jest w siódmym niebie:dry::sorry2:

Gosiu dzieki
wyjezdzamy na 2 tygodnie:)
do totalnej nadmorskiej dziury, nawet sklepow tam nie ma

a to taki dłuższy wyjazd, super, mam nadzieję, ze odpoczniecie a Jasio zmieni klimat:tak: miłych wrażen

Lece sprzątać mieszkanie, siostra z mężem przyjeżdżają, czeka nas jutro rajd po Ikeach i tego typu bo szukają łóżeczka, mebelków dla dzidziusia w brzuszku, a w niedziele idziemy odwiedzić chrzestnego Mai, wiec raczej nie bedzie czasu na bb, ale pewnie dziś jeszcze wpadnę;-)
 
oj tak asencja u mnie jest dwóch pediatrów, jeden jest swietny a ten drugi (zawsze na niega trafiamy) pracuje z przymusu, jest beznadziejny, nie cierpię tego człowieka, niczego się nie można dowiedzieć, bo nie ma czasu, bo następni pacjenci czekają.



dziewczyny jaki macie sposób na swoje maluchy żeby założyć pieluszkę ubrać?? Ja cała mokra jestem po akcji-przewijanie-ubieranie. Moje dziecko wrzeszczy jak najęte, bo jak tylko poczuje gołą pupę to uciekinier w niego wstępuje i wyrywa się jak tylko potrarfi- a potrafi całkiem nieźle.
Moze jest jakiś sposób na wiercipiętki niecierliwiętki

Ja przeważnie daje małemu jakąś zabawkę do łapek albo tubke z kremem czy jego szczotke do włosków
 
ZYRAFFKA- super, wielkie gratulacje! A co do wiercenia, jakbym widziała nasze przebierania, mały ciągle mi ucieka,przekręca się, wszystko go interesuje, nie da się zabawić,nic w rączkach nie pomaga-bo wszystko musi zaraz wyrzucić na podłoigę :) czasami pomaga jak śpiewam mu piosenkę i go łaskoczę przy okazji ale nie da się robić tego jednocześnie i przebierać a o czyszczeniu z jakiegoś kupalca to nie wspomnę :/ jak ktoś będzie wiedział co na to zaradzić to chętnie posłucham... hihi

KLEMENTINKA-miłego wyjazdu!
ASENCJA- ładne wymiary :) co do mleczka nie poradzę, bo u nas jeszcze długo nie...
LILITI- nie wiem co to, tylko na główce tak? natłuszczaj i skonsultuj z pediatrą przy okazji

GOSIAGRO-no to miłego weekendu :)

AISA-wielkie graatulacje-jest pierwsza?

A my jesteśmy bez wózka :( mój mąż genialny tak napompował wczoraj koła że wykrzywiło te plastikowe felgi i dzisiaj strzeliły opony :D NIby śmieszne ale na spacer nie pójdziemy :/ Opony już załatane ale chyba trzeba będzie nowe całe koła kupić :/

DZISIEJSZYM, WCZORAJSZYM I PRZEDWCZORAJSZYM SOLENIZANTOM życzymy wieeeeeele radości !!!!
 
reklama
Do góry