reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kasiulka- zachwycam się zdjęciem \hani, jaka ona śliczniutka:)))jak poważnie wygląda:))

Kasiulka_1980 - a ile Hania ma?? 3 latka?? ;) Strasznie duża panienka :)

Mam trzy latka, trzy i pół. Głową sięgam ponad stół. Mam fartuszek z muchomorkiem i do szkoły chodzę z workiem, hihihi

2z9ks5d.jpg
 
reklama
Hejka, ja tylko na moment bom w pracy!

zyrraffka - gratki wielkie dla mojego zięcia....Zuch!!!! Co do przewijania, to pod tym względem Pola i Łukaszek zgrali się świetnie...U mnie to też granicy z cudem....Ale jak dam jej coś do rączek, zwłaszcza jej szcoteczkę do włosów albo jej bucik to jest nieco lepiej .....
klementinka - bawcie sie dobrze i odpocznij mamuśka.....
gosiagro - to zapowiada sie ciekawy weekend....Jejku takie bieganie po sklepach za mebelkami dla dzidziusia musi być ekscytujące....Ach wspomnień czar!!!!
aisa - gratki dla Basieńki!!!!
kasiulka - ależ słodka Hanusia!!!! I te jej cudowne ząbalki!!!!
ewela - buziaki dla Dzinksa!!!

Dzisiejszym solenizantom samych cudownych chwil w życiu,
100 lat, 100 lat



Zmykam do pracy.....buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!
 
Ogladalyscie ten program w tvn o skazie bialk?ja przegapilam...bylo moze cos ciekawego? :)
dla solenizantów 100lat - my tez dzis swietujemy :wink:
 
solenizantom najjlepszego!!
asencja - co do mleka to też daje zwykłe..zwłaszcza,że moi rodzice mają gospodarstwo i mleczko 1wsza klasa. Fakt faktem nie dużo bo jedną butlę wieczorem.też się bałam trochę czy jakoś zareaguje negatywnie, ale jest ok.
zyraffka - gratuluję raczkowania i akuku:p
klementinka - super że wyjeżdżacie! mam nadzieję, że odpoczniecie
aisa - wow super, że maluda już chodzi!gratuluję!
kasiulka - ale Hania jest super dziewczyna! faktycznie na dużą wygląda!

co do zmiany pieluszki to też ostatnio mamy problem...wierci się i ucieka po całym łóżku.
 
aisa- gratuluję!! super, ze mała już chodzi:)

dziewczyny u mnie nie pomaga danie zabawki czy nawet ulubionych kabelków i "gadżetów" taty. Czasem jak jestem mocno zmęczona to włączam mu teledysk taniec połamaniec i mogę spokojnie go przewinąć i ubrać.
 
od kiedy można zacząć przestawiać dziecko na zwykłe mleko? Bo wyczytałam, że jak skończy roczek, a pediatra powiedziała, że co najmniej 1,5...wiec już sama nie wiem...
Czy tez macie czasem wrażenie, ze pediatrzy muszą pracują za jakąś karę...?

Mój Fiju pije zwykłe mleko od stycznia-1 butla w nocy z kleikiem kukurydzianym i czasem z rana kolejna.
Podaję mleko 3,2%-najpierw je rozcieńczałam pół na pół z woda a teraz już takie prosto z kartona pije. Oczywiscie mleko przegotowuje
 
reklama
dlaczego chcesz tak przejsc na zwykłe??

Z kilku powodów:
- prościej (nie używałam "normalnych" przetworów z mleka, tylko kupowałam te specjalne w słoiczku)
- wygodniej (szczególnie, jak gdzieś jedziemy)
- taniej (nie ukrywajmy, że to mleko jest o wiele droższe od normalnego. Rozumiem, ze jak był mniejszy i jeszcze przez jakiś czas może będzie potrzebował modyfikowanego, ale jakoś nie wierze, że musi mieć modyfikowane az do skończenia 3rz, jak to wypisują. Poza tym jak pojawi się drugie dziecko, to kupować dwa rodzaje mleka...)
- i jeszcze z kilka powodów, których nie umiem ładnie opisać :)
 
Do góry