reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Mąż dziś poza domem, więc jestem sama z dziećmi i czasu brak, a miałam nadzieję, że ponadrabiam tu i posiedzę z Wami :-( Przejrzałam tylko pobieżnie:

Kasiulka
- Hania jest przeprześliczna
Ewela- Dzinks przstojniak
Aisa- gratulacje dla Basi, jest niesamowita :tak:
Perfecta- kobieta o wielu talentach!!!
Koriander- u nas cały czas bebnili, że weekend będzie ciepły i słoneczny- w niedzielę nawet 22 st, ale synoptycy sie pomylili i jest klapa- chłodno i pochmurnie, ble :-(
Anik- fajnie, że wypad udany! Gratuluję odnałogowania :tak:I podziwiam, podziwiam, ja niestety zaczęłam na nowo popalać :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Małgosia wykonała jakiś skok rozwojowy- zaczęła być nagle bardziej kumata i fizycznie sprawna, dziś w nocy po raz pierwszy staneła w łóżeczku! :-)

Mam pytanie- czy są tu jeszcze takie, co nie dostały jeszcze miesiączki? Powoli zapominam, że takie coś w ogóle istnieje :-)
 
reklama
My sie szykujemy na spacerek,

Perfecta mi sie podoba jest bardzoooo soczysty juz nic bym nie zmieniala :tak::tak:
Kajdusia gratulacje dla Malgosi zobaczysz teraz ruszy z kopyta, a jak R, tez popala z toba?? Oj wy lobuzy
Anik mysle ze spacer dobrze Oskarowi zrobi zwlaszcza ze nie wieje a on nie ma goraczki, zaloz jakas lekka czapeczke
Asnecja ty pytalas o to mleko krowie prawda? Chyba najlepiej jak sama sprobujesz bo niektroe dzieci pija od 8mca i im nic nie jest inne w wieku 3 lat dostaja bolu brzuszka, zobacz jak Krystianek zareaguje na budyn na mleku lub kaszke mu raz podaj na zwyklym, nie ma co porownywac bo kazde dziecko jest inne
Kasiek ciesze sie ze juz lepiej, zaraz postoje w ogrodzie i sie zastanowie co zalozyc oraz w co ubrac Lile :-D
 
Zobacz załącznik 342136

TROSZKĘ INNY - może być ten?
http://i54.tinypic.com/2czdpnt.jpg
lecę do fryzjera
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Śliczny. Podoba mi się :-) może jakaś fotka po fryzjerku ? Baw się dobrze;-)

Witajcie weekenedowo:)
Byłam wczoraj w knajpie ze znajomyi z pracy, ale bylo super! pierwsze piwo od 1,5 roku:) i nie było tak strasznie:)i nawet przy tym piwie do fajek mnie nie ciągnęło - więc uwazam się za wyleczoną z nałogu tytoniowego:)
No to zabieram się za mycie okien - może wtedy świat wyda mi się piękniejszy:)

Jasiu, Kamilu - wszystkiego najlepszego!!!samych slonecznych dni!!!

To już 10 mcy - ale to leci...

Miłego dzionka, mnie czekają wiosenne porządki

Chciałabym puścić Oskara na spacer, wczoraj skończył antybiotyk i sama nie wiem, ale jest dosyć ciep[ło, jak myslić nie zaszkodzi mu?

Na spacer bym poszła. Co do nałogu, to mi się nie udało. Po półtora rocznej przerwie przegrałam:zawstydzona/y:

Cześć kochane!

U mnie już lepiej... tzn. już nie jestem umierająca! było to tylko jakieś jednodniowe zatrucie lub grypa żołądkowa... na szczęście małemu nic nie jest!

Perfecta - fajny pomysł z tym kalendarzem!

Koriander - WOW! 25 stopni... super! jak ubierasz Lilcie w taki ciepły dzionek?

Ostatnio w czwartek było super ciepło i mój mały siedział sobie na działeczce w długich bodach i sweterku i rajstopkach i spodenkach... bez czapki!!! uważacie że to jest ok? nie chcę go przegrzewać, a w sumie jak był malutki zeszłego lata nie zakładałam mu czapek...

To dobrze ,że przeszło.
Ja jestem za tym żeby jednac choc cieniutka czapka była i zasłaniała uszy.

hej

Perfecta kalendarz jest super:-) :-) :tak:

No pogoda za oknem sie poprawie, mam nadzieje ze bedzie cieplej niz o 10-11 ;]

Hej kochana. Co tam U Was? Dzieciaki zdrowe?:happy:
 
dla Jasia, Oskara i Kamila najlepszego!!

Perfecta - kalendarz suuper:)
Kasiek - super, że już lepiej!

a u nas ok. Mężuś wczoraj wrócił. Pojechaliśmy po kuzyna męża zobaczyć ich dzidziusia.. Mają małego Wojtusia - jak go wzięłam na ręce to jakby nic nie ważył normalnie... kiedy Jagoda taka była..ach..
dzisiaj byliśmy na zakupach. Kupiłam mężusiowi koszulkę na urodzinki, bo ma we wtorek. Mamie koszulę - bo urodziny ma za tydzień. A sobie jak zwykle nie kupiłam nic...
 
dla Jasia, Oskara i Kamila najlepszego!!

Perfecta - kalendarz suuper:)
Kasiek - super, że już lepiej!

a u nas ok. Mężuś wczoraj wrócił. Pojechaliśmy po kuzyna męża zobaczyć ich dzidziusia.. Mają małego Wojtusia - jak go wzięłam na ręce to jakby nic nie ważył normalnie... kiedy Jagoda taka była..ach..
dzisiaj byliśmy na zakupach. Kupiłam mężusiowi koszulkę na urodzinki, bo ma we wtorek. Mamie koszulę - bo urodziny ma za tydzień. A sobie jak zwykle nie kupiłam nic...

hehe to tak jak u mnie wszystkim naokoło kupuję a sobie nic;)
 
Perfekciu kalendarz bardzo fajny tylko szkoda że nie widać z którego miesiąca jest każdy maluch, bo daty urodzin czerwcowych maluszków rozciągają się od maja do lipca.- no chyba że ma on tylko przypominac o dniu z którego jest maluch tzn czy z 1, 5 czy 12 a nie o tym ile miesiecy bobas kończy
 
reklama
Perfekciu kalendarz bardzo fajny tylko szkoda że nie widać z którego miesiąca jest każdy maluch, bo daty urodzin czerwcowych maluszków rozciągają się od maja do lipca.

Z tego co widzę to nasza Perfecta kochana napisała 5 lub 7 przy dzieciaczkach które urodziły się w Maju (5) i w Lipcu (7) a te bez numerków to czerwiec ;)
 
Do góry