reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
cześć Dziewczyny.

Ważę już kilogram mniejniż przed ciążą, ciągle w biegu, nie mam czasu zjeść.
Dzisiaj biegiem ze żłobka do domu, nakarmić Łukaszka, przewinąć umyć, przebrać i biegiem do pracy na zebranie (Łuki został z koleżanką w pracy) potem krótki spacer i do domku. Zaraz kąpiel.

Wieczorkiem poczytam, bo dzisiaj mam luźniejszy wioeczór.

gosiu będę trzymać kciuki ale za co?? chyba ze to tajemnica!!! W każdym razie będę baaardzo mocno trzymać!!!
 
Czesc :blink: My rzeczywiscie caly czas na dworze, jest ladniej niz bylo latem, a podobno od nastepnego tygodnia juz deszcz i jesienna plucha :sorry2: trzeba korzystac

Asnecja oby sie szybko uregulowalo u Misia, wow 4 godz :blink: pamietam jak Lila kiedys przespala 5godz ciagiem a ja sie i tak budzilam co chwile pewnie przy drugim juz tak sie czlowiek nie stresuje :-)
mamakubulki a co zrobisz u fryzjera? Nowe sciecie? zdrowka dla kuby juz niech nie choruje. U mnie tez sie zanosi na nowy telefon Lila przedwczoraj wrzucila mi nokie do kawy i cos skrzypi

nadika jesli TY sie dobrze w nim czujesz to nie sluchaj gadania!! NOS! Masz piekne cialko, z taka figura we wszystkim ci seksi i tylko ci baby na ulicy beda zazdroscic, a jak zdecydujesz nie nosic to wstaw na allegro taki "artystyczny" kroj na pewno kogos odwaznego ucieszy :tak:

iiwka pokaz jak ich wygolilas :tak:

gosiagro mam sliweczki czy ty nie robilas ostatnio jakichs pysznosci sliwkowych??:-) tak mi sie marzy zwykla drozdzowka ze sliwkami ale nie robilam nigdy pewnie wyszedlby gniot:baffled:

PERFECTA TY WIESZ ZE JA TRZYMAM :tak:



poodpisuje wieczorem bo sie dziecie budzi, milego dnia!


edit PROSZE ZAJRZYJCIE NA ZAMKNIETY ;-)

No wlasnie super pogoda,no u mnie akurat padalopo poludniu,za to wczoraj super byla pogoda ale niestety goscie nam sie zwalili i dopiero pod wieczor wyszlismy,ale bylam za!!!!!!!!!!!wrrrrr

O co chodzi z tym zamknietym? czy moge do was dolaczyc?

I ja się melduje:-)

mama-kubulki - a co u twojej koleżanki?

zyrraffka - jak wczorajszy dzień w żlobku Łukaszkowi minął?

Milka - to dzisiaj 50 mln wygrywasz?:-D:-D pokaż zdjęcia z sesji jesiennej:tak:

nadika - ty musisz sie w tym dobrze czuć:tak:nie ważne co inni mówią, ja osobiście bym go nie ubrała;-)

Perfecta - kciuki zaciśnięte:tak::tak: pokazuj fryzurke ino szybko!!!:-D:-D co wczoraj na wizytacje upichciłas?:-)

Asnecja - dasz rade od poniedziałku jestem pewna:tak:

koriander - a wiesz, że nic ze śliwkami nie robiłam no może poza naleśnikami:-D piecz ta drożdżówkę kiedyś musi być ten pierwszy raz:tak::tak: na moich wypiekach pojawiły się drożdżówki ze śliwkami, do dzieła:tak::tak:

Klementinka - jak się kochana na końcówce czujesz?:-)

agast - dawno nic nie pisałaś, jak dziewczynki?

Ja tez nieśmiało proszę o trzymanie kciuków za jutro!!!

Mocno trzymam kisuki kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosze was o jakies rady,a wiec moja corka strasznie mnie bije,ciagnie za wlosy itd...tragedia! tlumacze ze niewolno,ze to boli ale ona mi sie smieje w twarz!!!wczoraj niewytrzymalam bo normalnie sie rzucala na mnie jak ja usypialam...ze klapsa dostala;(
 
Prosze was o jakies rady,a wiec moja corka strasznie mnie bije,ciagnie za wlosy itd...tragedia! tlumacze ze niewolno,ze to boli ale ona mi sie smieje w twarz!!!wczoraj niewytrzymalam bo normalnie sie rzucala na mnie jak ja usypialam...ze klapsa dostala;(

Bicie tu nic nie da. Hania miała taki okres w życiu że uwielbiała bić po twarzy. Nie wiem skąd jej się to wzięło, im bardziej zwracałam jej uwagę, tym więcej razy to robiła, więc zaczęłam to ignorować, jak mnie biła to odwracałam jej uwagę i jakoś sama przestała i do dzisiaj się to nie powtórzyło ;-)
 
reklama
straciłam głos, nie mogę mówić :baffled::-:)baffled::-:)baffled::-(

Czyzby jakies chorusbsko cie dopadlo?

Bicie tu nic nie da. Hania miała taki okres w życiu że uwielbiała bić po twarzy. Nie wiem skąd jej się to wzięło, im bardziej zwracałam jej uwagę, tym więcej razy to robiła, więc zaczęłam to ignorować, jak mnie biła to odwracałam jej uwagę i jakoś sama przestała i do dzisiaj się to nie powtórzyło ;-)

No masz racje...sprobuje,bo ja juz sil niemam....
 
Do góry