reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ehhh dziewczyny mam dosyć... Od poniedziałku dzień w dzień mamy "fachowców" w domu:( a dzisiaj jest kumulacja... W nocy z niedzieli na poniedziałek w nasz dom uderzył/ uderzyły pioruny:( Siedzę bez oświetlenia bo nikt nie umie znalezć przyczyny ...:( Dekodery od tv popalone , cały osprzęt antenowy do wymiany bo spalony.... rolety antywłamaniowe w całym domu nie chodzą i robią spięcie... bramy zepsute , podbitka dachowa zepsuta.,... i wiele by jeszcze wymieniać... Ubezpieczycie dopiero dzisiaj przysłał rzeczoznawce,.... Masakra... Jestem zmęczona lataniem z Jasiem po schodach z fachowcami , umawianiem itp... Miałam w poniedziałek jechac do mamy i ta tez się na mnie obraziła.... :(:(:(
 
reklama
Perfecta - tulę mocno! Oby udało się Wam w miarę doprowadzić dom do stanu użytkowania. Postaram się Cię "złapać" by trochę pogadulić bo widzę, że jest nie halo...!
Zyrraffka - wielkie gratulacje! Niech Sylwunia wnosi w Wasze życie mnóstwo radości i miłości. A ty wracaj szybko do sił! Buziaki!
 
Sylwiunia jest śliczna, tylko ze ja mam jakiś problem z komórką i nie mogę przesłać zdjęcia na kompa żeby Wam wstawić, ewentualnie mogę którejś z was przesłać mmsa i może wam się uda wstawić na bb

agi - mam nadzieje, że te kłody to nie tak poważne i się wam szybko ułoży:tak:

koriander - my tez tesknimy:tak:

perfecta - wpsolczuje problemów, niech się szybko wszystko uda ponaprawiać :* na pocieszenie
 
Zyrraffka - gratulacje!!! Szybkiego powrotu do sil :)

Gosiagro - jak cos to podeslij zdjecie to wstawie na bb :)

Perfecta - wspolczuje :/ oby wszystko szybko wrocilo do normy...

A u nas po staremu, ostatnio mam jakiegos lenia i nawet w pracy musze sie zmuszac zeby cokolwiek zrobic.
pod koniec sierpnia mamy z mezem urlop wiec moze uda nam sie na kilka dni pojechac gdzies :) od kilku lat nie bylismy na wakacjach nie liczac 3dniowych wypadow do karpacza, zielenca i dobkowa i wyjazdow do moich rodzicow...
julka dalej nie odpieluchowana chociaz wola siku po fakcie i dalej smoczek na noc musi byc :/ ciezko bedzie ja oduczyc ale musze sie za to porzadnie zabrac...

Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Przedstawiam wam Sylwie Zyrraffki :)

Uploaded with ImageShack.us
 

Załączniki

  • sylwia zyrraffka.jpg
    sylwia zyrraffka.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 41
Zyrafka wielkieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gratulacje alez to szybko zlecialo. A Sylwia chyba bedzie podobna do braciszka :)\

Perfekta sil zycze no i pomysl tylko elektryka poszla ale na szczescie nic Wam sie nie stalo ! czyliscie jakos to udrzenie ??

dziekuje za gratulacje bardzo mi milo :)
 
ufffff Pozałatwiane W końcu mamy 21 wiek w domku. I światełko i telewizorek i w końcu znalezliśmy przyczyne zwarcia -Rolety ... Teraz dopiero się zatrzymałam po tygodniu nerwówki i ciagłego latania i telefonowania... Jutro jadę do mamy ! Musze zakupić jakiegoś kwiata chyba by ją troszkę przeprosic że 6 dni musiała czekac.
Milka - Kochana czuliśmy i widzieliśmy. Ja widzą jaka chmura idzie na nas wzięłam dziecko (śpiące) i uciekłam na dół... Połozyłam Jasia w sypialni rodziców Oni tam maja okno wielkie bakonowe 4 -skrzydłowe... Pioruny szalały po okolicy i nagle cisza błysk - słup napięcia się nagle rozświetlił w oknach bijąca po oczach łuna światła ... trzask straszny i włosy na ciele dęba stanęły... Okropność Wszystko zgasło i za chwilę sie wszystko zapaliło... A po 10 minutach zgasło znów ...Teść stał w oknie po drugiej stronie i widział jak sznur światła schodził w ziemię po piorunochronie naszym.z dachu po budynku.. szok... Na szczęście mamy nowoczesne odgromniki ,,, aż strach pomyślec co by było gdybyśmy ich nie mieli...
Żyrafciu- SYLWUNIA PRZECUDNA!!!!
 
reklama
Do góry