reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam

Kasia mysle ze bedzie dobrze wezwali by Cie szybciej, ale kciuki trzymam

Koriander 6 jest stala mojemu ponad 7 latkowi dopiero wyszly dwie a u nas lakowanie refunduja do 6go roku zycia....

Zdec co Cie tak wzielo na szkole gastronomiczna ??

Nadinka bedzie dobrze nie zamartwiaj sie

Agast jak Hanka w szkole? u nas odpukac same sukcesy :)

Milusia no no uwazaj na Zosie:)))))) a Natalka nam urosla:)

Kasiek super Damianek :)
 
Julia- może kiedyś, ale na razie nieee Mam jeszcze kilka lat na działanie :)

Milka- w szkole bardzo fajnie i też same sukcesy :))) Panią mają fajną choć surową ale mnie to cieszy bo przynajmniej panuje nad nimi i nie daje sobie wejść na głowe tak jak pani z zerowki i o dziwo Hania też ją bardziej lubi niż tamtą.
 
O matulko....KORIANDER.... wielkie gratki....Przeogromniaste wrecz......Co tu wlezę to nowa nowina....Super Bardzo sie ciesze.....No jak nic znow bede ostatnia......hehehehehe...Sciskam wszystkie nowe brzuchatki!!!!
zdec - hehehe, myslisz ze znowu zostaniemy ostatnie i bedziemy znow smédzic, że wszystkie dookola juz się cieszą maluszkami a my jeszcze nie :-D
A tak serio to my bysmy bardzo chcieli drugie i plany są ogromne....tylko mnie wciąz blokuje myśl o tych cholernych płytkach....W pierwszej ciąży dało sie to jakoś przezyć...2,5 miesiąca w szpitalu jakos nie robiło na mnie wrażenia ale teraz jeśli znów się to powtórzy co zrobimy....co będzie z Polą...Nie mam pojęcia co wtedy , gdzie się leczyć czy w PL czy w UK....a jeśli w Uk to czy sprowadzać mamę tu czy wysłać mała do Polski....Mysli tysiąc kłebi sie w mojej głowie....Ach....Najgorsze że na dwoje babka wrózyła albo będzie ok albo powtórka z rozrywki.....wrrrrr...No ale drugi bąbelek musi byc , nawet nie ma mowy żeby było inaczej....Pierwsze mam tak cudowne, że chę drugie takie samo....Naprawdę dziecko mam super...Nie moge narzekać....Odpieluchowana dawno i w dzien i w nocy....sama się załatwia...Liczy do 20 po polsku i 10 po angielsku....kolory zna, piosenki spiewa....I love you mammy i Love you daddy slyszymy co 20 minut dosłownie, coraz wiecej mówi po angielsku mimo że jej nie uczymy ale ogląda ostatnio coraz wiecej angielskiej telewizji i teraz każdemu kogo spotka , nawet obcym ludziom na ulicy czy w sklepie mówi : My name is Pola, My name is Pola My name is Pola....Także ogólnie jakoś jest tak super....Ja pracuję mniej , Paweł za to więcej....hehehe...ale i tak mamy czas dla rodziny....Ciagle wprawdzie ktoś siedzi nam na glowie, a to moja mama, w zeszłym tygodniu była moja siostra, w przyszłym tygodniu przylatuje mój tata...ale dzieki temu mamy możliwośc troszke wyjśc razem z moim mężem....bo mamy darmową niańkę....No i w sumie tyle u mnie....
No nic koncze bo mąż zadzwonił że wraca z pracy...lecę pod prysznic....i kto wie może i ja się załapię na czerwiec ....hehehehe :-;
Buziaki
 
Ostatnia edycja:
Hej Laseczki ale tu mily nastroj :-)

zdec sliczna Natalka, bardzo elegancka dzokejka z niej :tak:
Agi kochana to czekamy na wiadomosc od ciebie! Super ze Polcia tak wspaniale sie rozwija, ja tez zauwazylam ze dwujezycznosc w tym wieku chyba ma znakomity wplyw na mowe! A Polcia przesliczna uwielbiam jej zdjecia na FB:tak:

Milka, mamakubulki no niestety jak bym nie liczyla to jednak 6 :-) wszystkie piatki wyszly juz pol roku temu. Wyszukalam w internecie ze zdarza sie ze szostki wychodza jak jeszcze sa zeby mleczne, no coz nie wepchne jej z powrotem do srodka niech sobie jest :blink:

milusia hehehe to dzialajcie 3 latka roznicy, chlopaki pojda do przedszkola, ty masz wspanialego meza wiec nie masz co sie martwic jak to bedzie :tak:

nadika nie stresuj sie, musi byc dobrze! trzymam kciuki&&&
emalia i co???
gosiagro co tam u was? :blink:
Perfecta :***
 
Hej Kochane moje!!!!
Kolenderko!!!! - Ty wiesz jak ja się mocno cieszę!:*:*:*
Mamo Kubulki- Kochana gratulacje!!!!!!!! Przeogromne!!!
Agi- Gratulacje tak zdolnej Poluni!!!! Ona jest cudna!!! I czekamy na dobre wieści:p:)!
Miluśko- :*:* Cudne ślubne zdjęcia Czekam na więcej szczęśliwości Ty moje!!!!
Kasiu- Już pisałam na fb że piękne zdjęcia!!!!Pięknie Ci się Damisiek rozwija Gratuluję
Nadika- Kochana Ty moja Czarne myśli odgoń w sina dal a kysz !!!! Kochana na pewno będzie dobrze:) Ja też cały czas trzymam za cebie kciukasy:)
Emalia- Kochana pamiętasz jak Ci mówiłam 3 miesiące Kochana ! Zobaczysz że moje słowa się sprawdzą!!!!!!!!!
Gosiu- Jak Ty się masz ???? Pięknie wylądasz !!!! A Majeczka jaka cudowna Długowłosa Lady:)))))

My jestesmy u mojej mamy na 3 tygodnie przyjechalismy. Oni sobie pojechali na Kretę a my z siostrą pilnujemy domostwa:p:) Fajnie tuuuuu Marcheweczka ziemniaczki pietruszeczka wszystko swoje. Jasiek ze smarkami znów bo nakopał się w polu:p:p:p A tak mi daje popalić ze nawet nie pytajcie....
 
Kasia trzymam kciuki, sądzę że dziewczyny mają rację, za długo każą Ci czekać.
Milka a tak jakoś mnie natknęło:)
Lena rozumiem że to faktycznie muchy łapie i zjada? Fajna sprawa:)
 
reklama
Witam:)

Ale dzis tu cisza;p wiec ja sie przelamie i napisze cos:)

Emailo glowa do gory:) wierze ze sie uda,daj sobie czas,organizm musi sie zregenerowac niby daja 3 miesiace. Ja po 6 miesiacach wystaralam sobie AMelie za pierwszym razem:) wiec trzymam kciuki:*

Nadiko musisz sie trzymac pozytywnych mysli, bedzie dobrze! pamietaj ze kazdy jeden dzien przybliza cie do konca! bedzie OK:):)

Perfecta to sobie odpoczniesz:) mowisz ze daje tak czadu Jasiek?
 
Do góry