reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

:szok::szok::szok: ta godzina i zadnego wpisu?!!

wiec ja cos napisze:)

Nadiko dobre wiesci:)

A ja sie martwie:( Amelia spadajac z krzesla prawdopodnie uderzyla w stol,huk glosny ale bylam plecami tylem wiec niewiem..;/ a teraz niedawno zwymiotowala na mnie...jeszcze takie cos jej sie nie zdarzylo;/ wiec niewiem co mam robic,ale chyba ja jeszcze poobserwuje i jak zobacze cos niepokojacego to pojade na pogodtowie
 
reklama

Dzięki :)

nadika cieszę się że wszystko dobrze ... oby tak dalej ... kciukam :)

:szok::szok::szok: ta godzina i zadnego wpisu?!!

wiec ja cos napisze:)

Nadiko dobre wiesci:)

A ja sie martwie:( Amelia spadajac z krzesla prawdopodnie uderzyla w stol,huk glosny ale bylam plecami tylem wiec niewiem..;/ a teraz niedawno zwymiotowala na mnie...jeszcze takie cos jej sie nie zdarzylo;/ wiec niewiem co mam robic,ale chyba ja jeszcze poobserwuje i jak zobacze cos niepokojacego to pojade na pogodtowie

I jak z Amelką?
 
cześć DZiewczyny!

julia- uff dobrze, ze nic więcej niepokojącego się nie działo, pewnie nieźle się musiałąś wystraszyć


jak mnie gardło boli, coraz gorzej, chyba tylko prawy migdał, jak przełykam to z prawej strony boli

Sylwi smarowałam buziola kilka dni nystatyną połączoną z aphtinem jak kazała lekarka ale te okropne pleśniawki nie zeszły:((
Łukasz ma jakieś krosteczki wokół ust, jutro idę z nim do lekarki i powiem że Sylwi pleśniawki nie zeszły,c iekawe co powie.
 
zyrraffka - na pleśniawki - przetrzyj Sylwii buźkę wewnątrz pieluszką tetrową nasączona w jej moczu. Metoda może kontrowersyjna ale za to skuteczna. Jakby trzeba było powtórz 2-3 razy w kilkugodzinnych odstępach. U Neli nic nie pomagało, tylko to.

Julia - i co z Amelką?
 
Witam. Mam pytanie do mam chłopców... czy im skórka schodzi do samego dołu? w sensie że wychodzi cały żołądź? u nas na kontroli na dwa latka, doktorka powiedziała że jest ok, ale ja mam wrażenie że powinno bardziej schodzić, bo skórka jest nadal na większej części "główki"... i to mam wrażenie że pod tą skórką są jakieś takie jasnego koloru zgrubienia... martwi mnie to...
 
Jasiowi nie schodzi calosc, lekarka mowila ze wszystko jest jak trzeba, zeby nic samemu nie robic,
ma czas na calkowite zejscie

a ja w kuchni siedze, upieklam juz biszkopt, krem sie chlodzi, zaraz bede sie bawic z mashmallows na mase cukrowa i tort bedzie gotowy
a najlepsze ze upieklam muffiny bez cukru, bardzo zdrowe:D
 
reklama
klementinko- wszystkiego najlepszego dla Jeremka!!!!! Jakie zrobiłaś muffinki? Można je podratować maczając w rozpuszczonym maśle a potem w cukrze, lub cukrze połączonym z cynamonem (najlepiej drobny cukier).


kasiek- Łukaszkowi nie schodzi jeszcze
 
Ostatnia edycja:
Do góry