Izabela34
Fanka BB :)
Witajcie :-)
Miałam już coś napisać i zadzwoniła koleżanka. Wczoraj dzwoniła inna, do tego moja ciocia i każda pyta czy to JUŻ? No niestety, jeszcze nie.... Jutro kończę 39tc, ciekawe kiedy się w końcu rozpołowię
Muszę coś szybko poszukać na allegro dla mamy. Dokupić jeszcze jakiś ciuszek czy coś tam, bo inaczej nie mam szans na zakupy. Nawet jakbym się wyczłapała z domu to i z tak z mamą... No chyba, że wytrwam do 26.05 i wtedy z nią gdzieś do sklepu skoczę, chociaż u mnie z tymi nogami i samopoczuciem różnie.
Jakieś wieści od Misi????
Miałam już coś napisać i zadzwoniła koleżanka. Wczoraj dzwoniła inna, do tego moja ciocia i każda pyta czy to JUŻ? No niestety, jeszcze nie.... Jutro kończę 39tc, ciekawe kiedy się w końcu rozpołowię

Muszę coś szybko poszukać na allegro dla mamy. Dokupić jeszcze jakiś ciuszek czy coś tam, bo inaczej nie mam szans na zakupy. Nawet jakbym się wyczłapała z domu to i z tak z mamą... No chyba, że wytrwam do 26.05 i wtedy z nią gdzieś do sklepu skoczę, chociaż u mnie z tymi nogami i samopoczuciem różnie.
Jakieś wieści od Misi????


-achhhh mam nadzieję,że tylko moje hahaha- i wszyscy jego koledzy wiedzą,że to jego fetysz odkąd jest ze mną ;-)nieraz mnie prosi bym ubrała specjalnie dla niego więc nie jesteś sama,a tak jak wyjście jakieś mamy, to on jest w 7niebie,że mam na sobie szpilki...dlatego tak napisałam na początku i się smiałam wczoraj na ktg z pielęgniarką,że w tym roku nici z tego