dubeltówka86
Mama Emilki i Joasi
Dlatego zapisana jest tylko na 3 dni a od 2012 roku załapaliśmy się na bezpłatny rok przedszkola i będzie chodziła przez cały tydzień:-)Dubeltówka, super, że córcia dostała się do przedszkola. Na pewno się zaklimatyzuje, choć na początku może być ciężko.
Zołza daj znać jak u Ciebie się sytuacja rozwinie, może Edgarek już na świat się pcha


kluje mnie, wierci sie, napiera
masakra dzis jakas... Co ja dzis jadlam niech pomysle ze ona dzis tak mi szaleje.... COLA! no tak...
tfu tfu tfu...
:-)