• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Czerwiec 2011

reklama
Dziewczyny...serca nie macie...piszecie i piszecie a mi dopiero neta włączyli...a na komorce kiepsko się czyta :-)
Widzę, że u Misialinki sporo się dzieje...czekamy na info i na małą Malwinkę :-)
 
mykam obiadek konczyc bo męzus zaraz bedzie.mam nadzieję,że duzo nie naskrobiecie, bo poźniej kazda z nas narzeka na bole rąk ;-)
najdłam sie tymi racuszkami i na obiadek jakos chęci brak by już jesc...
 
reklama
A Katamisz to chyba jeszcze dzisiaj nie było. Halo koleżanko, proszę się meldować :)

Nudzi mi się :zawstydzona/y: Pranie wstawiłam, obiadek przygotowałam, chyba pójdę jakieś ciuszki małej dopakować. Ooo i jeszcze wygotuję butelki i smoczki :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry