reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witam
I ja się dołączę z terminem na 3 czerwca. W zeszłym cyklu miałam ciążę biochemiczną i nawet do majówek się zapisałam ale na koniec 5 tyg zaczęłam krwawić. na szczęście wszystko się oczyściło i nie było przeciwwskazań:) Teraz na pewno się uda:0:cool2:
 
reklama
Witajcie dziewczynki :) pamiętam te emocje rok temu i przez kolejne miesiące :) a mój bąbelek ma już 3 miesiące i 1 dzień :) wam też czas tak prędko zleci :) wszystkiego dobrego :)
 
Witaj mamusia.olusia.
Napewno wszystko się dobrze zakończy, trzeba być dobrej myśli.
No, to jest już nas trzy :-)
Macie dziewczyny jakieś objawy?
Ja poza pozytywnymi testami nic nie odczuwam, dlatego jeszcze ciężko mi uwierzyć, że znów noszę dzidzie w sobie.
 
Mam nadziję, że Administrator mnie nie zastrzeli ale brakuje tematu dla przyszłorocznych czerwcówek ;) a przież My już jesteśmy i mamy tyle wątpliwości i radości w sobie ....
Pozdrawiam!

UPS - właśnie zauważyłam, że już poniżej upomniała się o nas przyszła mama więc proszę o usuniecie tego tematu.
 
Ostatnia edycja:
Cieszę się że powstał Czerwiec 2011, bo od tygodnia mam wrażenie że jestem sama na świecie. Od tygodnia razem z mężem tańczymy ze szczęścia, ale nikomu z bliskich postanowiliśmy nie mówić jeszcze.

A wiecie że taką wiadomość chciałoby się wykrzyczeć całemu światu:)))
Serdecznie Wam gratuluje i życzę okrągłych brzuszków!
 
Ja mam (prawdopodobnie) termin na 31 maja, ale nie wiadomo, kiedy Maleństwo zechce się pojawić, więc zapisałam się i tutaj ;)
Ja oprócz bólu w podbrzuszu (jak na okres), bolących piersi i lekkich mdłości nic nie czuję :D
Zrobilam 3 testy, bo ciągle nie mogę uwierzyć w 2 krechy :D

PS. My też nikomu nie mówimy, bo nie wiadomo, co dalej będzie, czekamy do 12 tyg, spotkania z ginekologiem, pierwszego USG i wtedy się powie ;D
 
Ja również mam czasem kłucie, skurcze czasem bóle w podbrzuszu, lekarz zalecił mi brać no-spa, ale zaczęło się nieprawdopodobnym bólem piersi i ich wzrostem. to trochę szybko jak mi się wydawało ale to też rzekomo normalne. Powyciągałam już ze wszystkuch staniczków poduszki.
No i nie wiem czemu mam wrażenie jakby powiększył mi się brzuch lub raczej przestałam go wciągać z obaw... Uprawiam dużo sportu i naturanym było dla mnie pracowanie mięśniami brzucha w każdej sytuacji a tu nagle trzeba zastopować....
Zobaczymy co będzie dalej - apetyt super dopisuje, ale psychika zmienia się nie do pomyślenia, już chciałabym aby był ten 12 tydzień ;)
 
reklama
Witam i gratuluję
Co do objawów to w terminie2 maiłam bóle jak na @ pomogłam sobie nospą i magnezem.
Teraz czasem pobolewa podbrzusze ale ujdzie. Biorę magnez i folik oczywiście.
Cycki mi o 1 rozmiar urosły ale to nie koniec trzeba kupić nowe staniki tak D lub E masakra jakaś. Bolą przeokrutnie zapomniałam jak to jest a w biochemicznej nie bolały jakoś specjalnie. No i wzdęcie bo mi czasem już ciasno w spodniach jest.
Miewam delikatne mdłości, śmierdzi mi w windzie w pracy, no i wiadomo zmęczenie ale jeszcze nie jakieś mega


Podobno w 2 ciąży brzuch szybciej wywala więc czekam...
 
Do góry