• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Czerwiec 2011

reklama
Ironia...śliczne zdjęcia....jak dla mnie wcale nie są straszne...wręcz przeciwnie...są mega urocze....pomysleć jak ta technika poszła do przodu i teraz możemy oglądać nasze maleństwa
 
Ironia...śliczne zdjęcia....jak dla mnie wcale nie są straszne...wręcz przeciwnie...są mega urocze....pomysleć jak ta technika poszła do przodu i teraz możemy oglądać nasze maleństwa

Dokładnie! To jest niesamowite! A dziś mój narzeczony zachwycał się tym, jak nasze maleństwo szybko rośnie i olśniło go, że rozwój prenatalny to taki przyspieszony obraz ewolucji - zafascynowany czytał, jak nasz Fasolek teraz wygląda i co potrafi :-)
 
no a co dopiero bedzie w 3D :D bedzie wyglądał jak mały metal ze zwieszoną brwią hihi :)
oj ale pospałam od 2 do teraz :)
lecę kroić warzywka na sałatkę z bagietką :)


pochwal sie dagamit od razu bo skreca mnie z ciekawosci jak sie rozwijacie :)
 
Hejka. Chyba mi mineły mdłosci i dzieki panu za to. Ruszam na podbój domu bo zasyfiłam go jak nie wiem. Czuję ze teraz to już z górki. Dokładnie to wczoraj sie lepiej poczułam i dzisiaj nadal ok. Ciesze się bo juz nie dawałm rady.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry