reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ja również mam czasem kłucie, skurcze czasem bóle w podbrzuszu, lekarz zalecił mi brać no-spa, ale zaczęło się nieprawdopodobnym bólem piersi i ich wzrostem. to trochę szybko jak mi się wydawało ale to też rzekomo normalne. Powyciągałam już ze wszystkuch staniczków poduszki.
No i nie wiem czemu mam wrażenie jakby powiększył mi się brzuch lub raczej przestałam go wciągać z obaw... Uprawiam dużo sportu i naturanym było dla mnie pracowanie mięśniami brzucha w każdej sytuacji a tu nagle trzeba zastopować....
Zobaczymy co będzie dalej - apetyt super dopisuje, ale psychika zmienia się nie do pomyślenia, już chciałabym aby był ten 12 tydzień ;)
No tak ten magiczny 12 tydzień też już się nie mogę doczekać, a tak naprawdę to bym chciała żeby było widać maleńki brzuszek a nie otłuszczone ze wzdęciem a i kopniaczki marzenie

createdbylove my też nikomu nie mówimy do USG a synkowi nie będę mówić myślę że do 12 tyg dla dziecka czekanie 8 mcy do urodzenia dzidzi to jakaś abstrakcja


Kurcze jeszcze nie opanowałam obsługi forum ;)




https://www.babyboom.pl/forum/members/createdbylove-80481.html

 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was i gratuluje wam dziewczyny tych cudownych 2kresek :-)
Ja bede testowac za 2tygodnie ;-) i mam nadzieje ze tutaj dolacze :-D poprzednia ciaze stracilam w 10tc wiec teraz mam okropnego stracha :-)
Jeszcze raz gratuluje :-D
 
Witam nowe mamusie :-)
Ja już powiedziałam o ciąży rodzince, bo nie przyjmuję do wiadomości, że coś złego może się stać :-)
Wszyscy się na szczęście cieszą, a zwlaszcza moja siostra, która tez jest w ciaży, tyle że ma termin na luty 2011 :-D
Także teraz wspieramy się wzajemnie :-)
Ssabrinaa trzymam kciuki za dwie kreseczki na teście :-) Czekamy na Ciebie :-)
Pozdrawiam.
 
Miśka - Mam dokladnie tak samo jak Ty :D
Z tym brzuchem tez mi sie tak wydaje, w ogole czuję się ciężka i obolała :(

ja tez chce 12 :(( zostało tylko 8, zleci jak te 5 xD
 
Ssabrinaa trzymam kciuki za 2 kreseczki
emiolka 24 u mnie wie mąż i 2 koleżanki, rodzince nie mówimy bo ostatni rodzice się tak cieszyli a tu dupa :crazy: Poczekam do wizyty u lekarza. Z siostrą to zazdroszczę ja niestety jedynaczka:baffled:

majqua u mnie wychodzi 3.06 chyba tylko w 1 wyszło że 4.06 zobzaczymy co USG powie;)

co do brzucha to wieczorem mnie wydyma;( Dziś np spodnie są ok ale bywają chwilę że guzik muszę rozpiąć.


Kiedy idziecie do lekarza??


kurcze suwaczek mam źle zrobiony:(


Jak się czujecie?? Mnie strasznie cyce bolą i są ogromne a jeszcze urosną. Pewnie po cycach moja mam się kapnie że w ciąży jestem :szok:i tak będzie wyglądać:)

Jeszcze do końca tygodnia w pracy a przyszły weekend urlop:-)

5 lat temu urodziłam synka wspaniałe przeżycie;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki dziewczyny za mile slowa :-) no ja to juz nie moge sie doczekac a te 2tygodnie to chyba osiwieje z nie pewnosci :-) W poprzednia ciaze udalo sie nam za pierwszym razem a tym razem mam tez taka cicha nadzieje ze sie uda :-D
 
Do góry