reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ja do lekarza idę w piątek. To będzie akurat początek 5 tygodnia :-)
Mnie też piersi zaczynają boleć. I zgagę mam :-(
Ssabrinaa może zrób sobie betę wcześniej? Zawsze to szybciej....
Cały czas się zastanawiam, czy nie wziąć zwolnienia z pracy.
Dziewczyny z roboty mówią, żebym się nie zastanawiała...
Nie wiem , do piątku mam czas, może coś wymyślę.
 
reklama
emiolka 24 chyba początek 6 tyg;) hmm u mnie lekarz to chyba nawet karty ciąży nie założy na tym etapie, ale każdy inaczej prowadzi. Z synkiem to w 9 tyg ( skończony 8 ) miałam założoną kartę. Chciałabym pójść tak żeby serducho już biło by się nie denerwować że jeszcze nie:) Tak myślę koło 8-9 tyg iść.
Co do zwolnienia to ja nie mam planów, z jednej strony wszyscy mówią by korzystać ale zobaczę co szef powie ale to dopiero po wizycie.
 
chyba czerwca? ;-)
ehehehe oj tak...pomieszalo sie.....

No właśnie, czerwca :-)
Wiesz, korzystałyśmy pewnie z różnych kalkulatorów i stąd ta różnica.
Każdy kalkulator pokazuje inny termin :-D
Ale najważniejsze,żebyśmy spokojnie i bez stresów przeszły nasze ciąże :-)
A tymczasem czekamy na następne mamusie:-)
Pozdrawiam

dokladnie;)

witam:)

ja od rana...wymiotuje...bleeee;(

Moderatorki zrobia nam osoabny watek to wtedy zacze tworzyc liste:)
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny ja już 2 tygodnie temu cieszyłam się ciążą i byłam przekonana że będę majówką ale po ostatnich przejściach = lekarz mylnie stwierdził u mnie ciążę pozamaciczną :/ wiem już że jestem w ciąży ale o wiele wcześniejszej niz myślałam i wg usg planowany termin to 6.06. ale oczywiście wszystko to może się jeszcze zmienić i teraz się tylko cieszę że jestem w ciąży i wszystko na razie jest w porządku
Gratuluję wszystkim fasolek i życzę spokojnej ciąży!
Mam też nadzieję że stworzymy fajną grupę babek wspierających się i przeżywających wspólnie ten może nie zawsze lekki i przyjemny ale z pewnością cudowny czas ! :)
 
Witam nowe czerwcóweczki:)

Pamiętam wszystkie emocje jakby to było wczoraj:)

Życzę wielu radości z każdego dnia ciąży, zdrowo rozwijajacych się maluszków i szybkich porodów w terminie!

Zobaczycie jak szybo czas leci i niedługo będziecie tulić swoje maluszki:)


pozdrawiam
Czerwcówka 2010
 
No tak, początek 6 tygodnia :-)
Mi też pewnie jeszcze karty ciąży nie założy,ale zwolnienie pewnie da. Przy pierwszym dziecku nie robił problemów.
Ja bym sobie z chęcią jeszce popracowała, ale mam zbyt ciężką pracę. Szkoda maleństwa.
Witaj Julisia, musi być dobrze :-) Nie ma innej opcji :-)
Napewno stworzymy fajną grupkę, bo narazie to same sympatyczne babeczki dołączają ;-D
PrettyWoman współczuję :-/
 
Kobietki gratuluje Wam serdecznie!!!:)))

kurcze jak ten czas leci, same zobaczycie.... dopiero sama zobaczyłam dwie kreski, dziś moja Edytka ma ponad miesiąc:)))

cieszcie się tymi chwilami, dużo emocji przed Wami, życzę Wam abyście cudownie spędziły ten czas:)

mamusia sierpniowa 2010:p
 
A ja wam powiem, że dziś umówiłam się ze znajomą na pogaduchy, idziemy sobie, patrzę a tu stoi na prost mnie moj ginekolog - i sobie myślę - ciekawe co powie, lepiej żeby nic nie mówił, bo koleżanka nic nie wie jeszcze, ale naszczęście powiedział tylko "dzień dobry":)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry