reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Felkaa 12 dni do terminu :D dziś mam wizytę, będę błagać o wywołanie porodu bo skurcze mnie wykonczaja.
Mnie głowa boli 4ty dzień z rzędu! I nic nie pomaga apap srapap żaden szit :/

U nas sylwek tez w domu bo T w pracy ale o 23 był akurat na życzenia ;)
A jak ty się czujesz? Kulasz się jakoś? :)
 
reklama
Ano sie kulam;-) ogolnie rozdraniona jestem, siedzenie w domu srednio mi sluzy, plus M siedzial z nami przez cale swieta, nie wiem do kogo mam mniej cierpliwosci, do Niego czy Emi?:baffled:;-) Migrene mam straszna, ale u Ciebie widze nie lepiej z glowa... Olcia dzis w domu czy p_lu?
Daj znac po lekarzu&
 
Felkaa to mój przez całą ciążę działał na mnie jak.plachta na byka :D ale przez ostatnie 2 miesiące dobry chłopak się zrobił i robi wszystko żeby mnie nie wkurzać a to trudne :p
Olis ma urlop, pojechała na sylwestra na imprezkę fo dziadka i babci do poznania, przyjechał brat z synem (rok młodszy od oli) i dzieciaki Sie bawiły razem :) wraca dopiero w niedziele wiec mam czas żeby poodpoczywac :)
 
Haha faceci potrafia wkurzac, to prawda, my pewnie nie lepsze:-p ja juz ktorys tydzien jestem lekko podminowana i byle co mnie wkurza, takze M nie ma ze mna latwo...
To masz 'urlop' od Olci;-)
 
Faceci wkurzanie nas mają wpisane w kod genetyczny ;) ja też zła chodzę i jeszcze jak mu na fb piszą osoby które tak to się nie odzywają a teraz i co urodxilas? Nosz kurde....
 
Wierze, bo nie dosc, ze sama czekasz az Stachu wyjdzie, bo Tobie najbardziej 'ciazy', to jeszcze pytania czy juz urodzilas i to jeszcze od osob, z ktorymi nie masz kontaktu, moze w.kur.wic

Macie bal karnawalowy w p_lu?
 
heloł
Szczęśliwego Nowego Roku i duuuużo zdrówka :-)
W końcu ktoś pisze :-)
Doggi napiszę Ci pw
Widzę, że samopoczucie kiepskie współczuję, byle by Cię Stachu tak nie męczył... trzymam &&&&&&&&&& za wizytę i za szybki poród
Felkaa mój też na urlopie od świat do 6 stycznia ale nie naprzykrza się zbytnio, ale jak twierdzi moja koleżanka to jest inny model, tych już nie produkują ;-)
Ja w domku i nareszcie sie odstresowałam :-) mam zamiar spokojnie przejść ciążę :-)
Mati też w domku, a bal jakiś w p-kolu mają ale nie wiem kiedy.
 
reklama
Felkaa u nas jest bal ale jakoś pod koniec stycznia dopiero, przynajmniej rok temu tak był.



Kati czekam ba wiadomość w takim razie :)



Jakie jaja Stachu wywinal... Te bóle i skurcze przez ostatnie 3dni to Stachu oczywiście wydziwial, a dlaczego? Bo Sue obrócił!!! Na dwa tyg przed terminem on stwierdził że lepiej mu było na siedząco i ma ułożenie posladkowe! Wiec 12.01 cesarka!! Tesciowa bedzue negocjować wcześniej żeby mi zrobili bo co to jest 2 dni przed terminem. Myślałam że z fotela spadne gin też zdziwiony.
 
Do góry