reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
cześć!
teraz się czuję świetnie ale wieczorem jest tragedia:baffled: mdłości a wczoraj oficjalnie został otwarty sezon łazienkowy :baffled:
 
Witam w paskudny dzień
julisia współczuję wymiotów:(
majqua ja też miewam mdłości o różnych porach dnia. Dziś troszkę ciągnie w podbrzuszu i oczywiście u mnie objaw nr 1 bimbały mega wielkie i bolące
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie czerwcowe... :) Ja również dołączam się do tematu. Termin mam na około 9 czerwca... Co do objawów to właśnie moje śniadanko poszło w zapomnienie :/ Ciągle chce mi się spać... no i te mdłości. Fu!
 
Witam.
U mnie względny spokój. Tylko te "bimbały" (he he) też mnie bolą.
Martynek mi przy pierwszej ciąży też się ciągle chciało spać więc wiem co przeżywasz.
No tak, dzień paskudny. Ciągle leje.
Ale zapowiadają, że weekend znów ma być słoneczny. Już planujemy sobie wypad nad morze i do lasku :-)
Pozdrawiam :-D
 
Witam kolejną mamuśkę :-)
spanie też mnie strasznie męczy ale tak złośliwie bo jak moja niunia śpi i próbuję się zdrzemnąć z nią to ni huhu a później słaniam się na nogach i ziewam jak opętana:dry:
 
martynek witaj ;) Ja jak na razie troszkę bardziej senna jestem ale jeszcze da się wytrzymać
emiolka to ja prognozy pogody nie oglądałam. Fajnie masz morze i grzybki;-) Ja wybieram się w piątek na tydzień do Niemiec 13 h w autokarze mam nadzieję że dobrze to zniosę

julisia ja to nawet nie mam kiedy się kimnąć do 15 w pracy potem do przedszkola po zbója obiad coś w domu trzeba zrobić z synkiem pobawić i już wieczór.
Kurcze jak z nim w ciąży chodziłam to się wynudziłam a teraz nawet czasu nie ma by się sobą zająć.
Coś mnie brzuch pobolewa wiem że to norma ale ja się strasznie boję latam co chwila do wc sprawdzić czy @ nie ma. Przy ciąży biochemicznej to na tym etapie przyszła jak ja się boję żeby się nie powtórzyło:baffled:
 
mamusio.olusia musisz mocno wierzyć że jest wszystko w porządku i nie dopuszczać do siebie takich myśli że coś miałoby się wydarzyć! Trzymam mocno kciuki &&&&& - MUSI BYĆ DOBRZE!

w pierwszej ciąży też mi się bardzo spać chciało ale nie miałam na to czasu bo prawie do końca pracowałam a póxniej zawsze było co robić ale teraz jestem na wychowawczym bo moja niunia to dopiero 8 miesiecy ma i niby mogłabym się z nią drzemnać ale oczywiscie wtedy to mi się nie chce :-p
 
reklama
Hej dziewczyny!!!
chciałam Wam bardzo serdecznie pogratulować!!! Życzę Wam, aby ciąża przebiegała bez żadnych komplikacji i żebyście niedługo tuliły Wasze skarby!!!
Powodzenia!!!
 
Do góry