reklama

Czerwiec 2011

och, jak ja marzę o zmywarce!!! Niestety remontu kuchni nawet nie mamy w planach na najbliższe lata... Już sam fakt malowania przedpokoju fonansowo mnie przeraża. Dobrze, że czasem pomagają rodzice, bo byłoby kiepsko.
 
reklama
heh my za kase ze ślubu w sumie jakies 15 tys..zrobilismy remont pokoju :) i teraz mamy fajny salon, ktory pewnie zmieni sie w pokoj dla nas jak mały bedzie miał małą sypialnie dla siebie ;)
 
och, jak ja marzę o zmywarce!!! Niestety remontu kuchni nawet nie mamy w planach na najbliższe lata... Już sam fakt malowania przedpokoju fonansowo mnie przeraża. Dobrze, że czasem pomagają rodzice, bo byłoby kiepsko.

to prawda traschka gdyby nie rodzice to u nas tez by było nie tak wesoło...w sumie naprawde duzo ułatwiają...wiadomo sami pracujemy i zarabiamy ale gdybysmy wynajowali mieszkanie to tez by wydatki były wieksze..
 
Ironia my też remont robiliśmy za kasę ze śłubu:) To było dużo pieniedzy, ale kuchni i łazienki się za to nie zrobi, szczególnie, że moja łazienka jest ogromna. Wyremontowaliśmy dwa pokoje porządnie i kuchnie i łazienkę tanim ksoztem zmieniliśmy w całkiem onne wnętrza, zmiana kolory, zasłony, blaty itp. Wygląda całkiem fajnie ale wiadomo, że to wszystko stare i jak się zajrzy konkretniej do szafek to juz ładnie nie jest:) Ale ja bardzo lubię moje mieszkanie, pozostaje jeszcze tylko ten przedpokój i będzie całkiem miło:)
 
reklama
no trzeba się ruszyć bo tak piszecie o tym zmywaniu a jam wyrzuty sumienia bo od rana stoi wszystko w zlewie.Ale plus taki że jak męża w domu nie ma to taki porządek jak nigdy.Ale on przynajmniej za zmywarkę robił :-(
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry