reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witam witam
Coraz większe zmęczenie mnie bierze, dobrze że to ostatni dzień w pracy i urlop. Te pierwsze tyg ciąży to powinny być obowiązkowo wolne od pracy.
Laseczki no to doczekałyśmy się własnego forum. Może się rozkręci bo coś cisza:)
Jak samopoczucie. Jutro 6 tydz zaczynam a już bym 12 chciała:)
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Wczoraj byłam u ginekologa z wynikami bety, to miały być takie szczęśliwe chwile... a przeżyłam traumę :((( Wyszłam od niego ze łzami w oczach. Był opryskliwy i chamski, na moje pytania reagował krzykiem, w ogóle go nie zainteresowało jak się czuję. Poczułam się naprawdę strasznie :( Muszę koniecznie go zmienić, mam tylko nadzieję że przez jego zaniedbanie nic złego się nie stanie Maleństwu...

Co do samopoczucia, to męczą mnie prawie codziennie bolesne wzdęcia i ogromna senność. Najgorzej jest w pracy, ciężko mi się skupić. Jednak cieszę się że póki co nie mam mdłości, pewnie przyjdą z czasem ;P
 
Hej dziewczyny.
Pamiętam jak sama nie mogłam się doczekac 12 tc. Bardzo się martwiłam. Lekarz mi wtedy powiedział: ponad 95% ciąż kończy się prawidłowo, niech pani z góry nie zakłada, że będzie w znaczącej mniejszości!" Troszkę pomogło.

Trzymam kciuki, żebyście dotrwały do samego końca.
Oczekujaca marcóweczka 2011.

PS. Widziałam tu kogos znajomego... Sabrinko za ciebie cały czas trzymamy kciuki &&&&&
 
Hej dziewczyny!!!
Czy znajdzie się i dla mnie troszeczke miejsca???
Ja dzis zatestowalam,bo termin @ wynik pozytywny ,lecz ta druga kreska chociaz widoczna malo wyrazna.
Doczekam do niedzieli i zrobie drugi test ale raczej to jest to.
Takze juz melduje sie jak czerwcowka ,ale aktywna bede kiedy lekarz potwierdzi.

Wszystkim czerwcoweczkom serdecznie gratuluje,i zycze spokojnych 9-ciu miesiecy.
 
czesc dziewczyny:) jestem marta i mam juz 4 letnia coreczke. termin mam na 1 czerwca:) także jeszcze troche czasu przed nami... choc to ciąża planowana to jakos czuje sie nieswojo i nie mam kompletnie na nic sily, co mnie dobija bo generalnie to bylam w ciągłym roku. chyba nie zostaje nic innego jak czekac az to minie.... mieszkam koło Lublina:)
 
Ostatnia edycja:
wiesz często lekarze bagatelizują tak wczesną ciąże, co nie zmienia faktu że nie powinien si tak zachować, zmień lekarza. Maleństwu na pewno się nic nie stanie, bierz kwas foliowy, odpoczywaj. Na tym etapie to nawet na usg nic nie zobaczysz. Przykre ale u mnie lekarz tako 7-8 tydzień zakłada kartę po USG z bijącym sercem wcześniej żadnych badań nie zrobi. Trzeba czekać , a do gina wybierz się nie wcześniej niż 6-7 tyg od ostatniej miesiączki.

ja marzę o zwolnieniu bo w pracy to starasznie roztargniona jestem
 
Hej dziewczyny!!!
Czy znajdzie się i dla mnie troszeczke miejsca???
Ja dzis zatestowalam,bo termin @ wynik pozytywny ,lecz ta druga kreska chociaz widoczna malo wyrazna.
Doczekam do niedzieli i zrobie drugi test ale raczej to jest to.
Takze juz melduje sie jak czerwcowka ,ale aktywna bede kiedy lekarz potwierdzi.

Wszystkim czerwcoweczkom serdecznie gratuluje,i zycze spokojnych 9-ciu miesiecy.
gratuluję u mnie też na początku blada ale z wczoraj test piękny 2 bordowe kreski
 
marta na samej górze masz ustawienia po prawej są syganturki tam wstawiasz link klikasz podgląd i widzisz jak wygląda, potem zapisz i gotowe
 
reklama
Mamusia.olusia jestem właśnie na początku 6-tego tygodnia. Fakt, liczyłam się z tym że nie zrobi mi usg (choć wiele dziewczyn ma i nawet w 5-tym), ale myślałam że pójdę w 8-ym i będzie już widać serduszko. Tymczasem gin "zaprosił" mnie na usg w 10-tym tygodniu! Aż tyle chyba nie trzeba czekać?? Poza tym, chyba w każdej z nas siedzi chęć przekonania się że na tym etapie wszytsko jest ok, nawet jakbym widziała tylko pęcherzyk to bym wiedziała że jest we właściwym miejscu.

Mam pytanie, czy Wasi lekarze zlecili Wam badanie poziomu progesteronu?
 
Do góry