reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
asinka widzę, optymistycznie nastawiona:tak:Tak trzymać!
ja za to wręcz przeciwnie - dół z każdym dniem większy, żal będzie wyjeżdżać. Do tego z M.sytuacja paskudna, właściwie nie rozmawiamy, a jak już to sobie dowalamy - ile można!?
 
Hej dziewczyny.

Ja mam haj lajf Ola od środy u moich rodziców wiec ja szaleje i całymi dniami poza domem jestem :))) kocham ten luz :)

andariel głowa do góry wszystko jakoś się ułoży!!

asinka i jak tam u was sprawa? Juz przeniesieni?

Madzioolka Budapeszt świetne miasto byłam dwa razy :)

ironia to benek się wyszaleje ze hej :)

A ja jadę dalej, teraz na sushi do małżona :)
 
hej dziewczyny gdzie wy sie podziewacie? :D
felcia melduj sie cos dawno cie nie było :-)

ja siadam do pracy bo ciezki tydzien przed nami :) bedziemy niedlugo kredycik załatwiac i zabieramy sie za prace od przyszlego tygodnia w nowym mieszkaniu :) juz nie moge sie doczekać :-D:-D

a poza tym to mam straszny problem ze znalezieniem kogokolwiek dobrego do pracy wiec po godzinach zapieprzam z zaległościami :(
 
A ja siedzę w kolejce u gina... muszę pozamykać wszystkie sprawy przed wyjazdem i tak gonię dzisiaj. Jutro wieczorem moja mama przylatuje do PL i muszę Ją z lotniska odebrać. Gonitwa...
 
ale duzo sie dzieje u was asinka :)

ja ogarniam zakupy i dzisiejszy zwrot to ciagle : no dobrze, ile rabatu mi dacie :-D:-D:-D poki co w sumie utargowałam na wszystkim 800 zł :-D:-D czekam jeszcze na wycene z euro.com.pl i od pań sprzątających :D
 
reklama
Ironia ja czytałam ostatnio w sklepie z tel.komórkowymi taki fajny tekst:
W związku z częstymi pytaniami o rabat, pragniemy poinformować, że rabat jest stolicą Maroko :-D:-D:-D
Tekst rozwala mnie na łopatki. Ale faktycznie 800 zł imponująca kwota. Super!!
 
Do góry