reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

AsinkaAsinka wszystko dobrze, dzieki, duuuuzo sie dzieje, ale pozytywnie, Emi ma teraz dwa m-ce wolne od p-la wiec chata pelna, M od pocz lipca tez na urlopie, za tydzien jedziemy nad morze na dwa tyg, musze nadrobic co u Was

zdjęcie1439.jpgzdjęcie1423.jpgzdjęcie1359.jpgzdjęcie1345.jpg
 

Załączniki

  • zdjęcie1439.jpg
    zdjęcie1439.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 105
  • zdjęcie1423.jpg
    zdjęcie1423.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 99
  • zdjęcie1359.jpg
    zdjęcie1359.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 115
  • zdjęcie1345.jpg
    zdjęcie1345.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 94
Ostatnia edycja:
reklama
To super :) u nas wszystkiego dużo. Moi już od stycznia do przedszkola chodzą. Były oczywiście przeboje ze strony Tymka, bo nie chciał chodzić, ale teraz już jest ok. Coraz więcej po niemiecku nawijają. Tymek nawet piosenki śpiewa. Ja zakończyłam swój kurs niemieckiego jak na razie na poziomie B1 z zaliczonym egzaminem na praktycznie max.punktacji - brakło mi 6 pkt.do max :) od 17.06.pracuję, ale umowę mam od 1.07. Bo wcześniej 2 tyg.praktyk. Na początek mam 0,5 roku próbnego, a potem na stałe. Cała umowa ustawiona pode mnie - czyli pracuje w godz.takich, żebym spokojnie mogła dzieci zawieźć do przedszkola i je odebrac. Od pon.do czw.pracuje od 8 do 15.30, a w piątki od 8 do 13.15. Ludzie ok, w sumie sami faceci.

A dziewczyny masz śliczne. Emi to cała Ty, a Milenka już inna.
 

Załączniki

  • 1436812024079.jpg
    1436812024079.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 114
  • 1436812037912.jpg
    1436812037912.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 83
  • 1436812102623.jpg
    1436812102623.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 85
hej, hej, hej :-)

kati ogromne gratulacje :)

Felkaa śliczne dziewczynki masz :)

asinka no u was to chyba zawsze sie dzieje, ale wazne ze pozytywnie :)

mrsmoon jak samopoczucie?

ironia a co u was słychac?

pozdrowienia dla wszystkich pozostałych :)
 
chyba ok u nas.... dzis taki kawał mi testy zrobiły.. boje sie troche ... zadzwonilam do swojej lekarki od razu i wpisała mnie za 2 dni na usg.. :eek:

IMAG0725.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0725.jpg
    IMAG0725.jpg
    6,6 KB · Wyświetleń: 97
Ironia hahaha kumam ;) mi przy stachu die trzesly niby planowany był ale miałam się starać z T pół roku bo przecież nigdy łatwo nie wychodzi. A jak zrobiłam test jeden drugi 10ty i wychodził pozytyw to ja przerażona że za szybko :p za to z Olą mnie nie telepalo to była wpadka i byłam pewna Zenek jestem wciąż tylko znów hormony mi szalały a zrobiłam tylko dla spokojneho sumienia i jakzrobilam to nie miałam czasu się trzesc bo rycxalam jak krytynka cały dzień pewna ze T mnie zostawi bo my nie gotowi na dziecko a ten kre.tyn się ucieszył :p zero wsparcia i zrozumienia kurde :p
 
helooł
w końcu sie odzywam :-) przy mojej dwójce czasu za dużo nie mam zwłaszcza, ze mąż od wczoraj w pracy...
u mnie się działo że nie miałam czasu wejść na bb, jak wiecie wróciłam do domu w czwartek z patologii ciąży, miałam mieć w poniedziałek 13-stego ostatnią wizytę i ustalenie cięcia lub ewentualnego przekręcenia. Ale mój skarb wybrał inną drogę i 20 min po północy chwycił mnie skurcz, usiadłam i czuje że mi wody lecą - nie chlusnęło ale poleciało sporo, no to na szybko na IP. Tam już skurcze zaczęły sie pisać co 7 min ok 90 %, więc historia choroby z pobytu wyciągnięta i szybka decyzja nie czekamy do rana tylko cc bo za szybko sie akcja rozwija. Także w szpitalu byłam ok 1.30 a Tymonek urodził sie o 2.58 :-) z wagą 3640 g (korekta bo M źle zrozumiał ;-)) 54 cm i 10 pkt.
Zobacz załącznik 701698
Ironia super daj znać co tam:-)
Felka ale śliczne dziewczynki :-)
Asinka ty się wylaszczyłaś ;-) a dzieciaczki super :-)
Nutria jak tam?
Dogii wrzuć zdjecie twoich pociech :-)
 
reklama
Kati, ale historia..
fajnie, ze się odzywasz. Wyobrażam sobie połowicznie ile to teraz masz roboty. Ja jakoś jeszcze nie wiem łudzę się, ze ogarnę ;)
jeszcze siedzę w dwupaku. I ponoć jeszcze mam szansę długo tak trwać, bo nic nie wskazuje na to by dzidziol był chętny do wydostawania się... zobaczymy. Staram się nie siać paniki .;)

Ironia - jak tam po usg?
 
Do góry