reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

no niezłe przypały na tym tvn :-) uwielbiam takie dziewoje, po prostu uwielbiam haha....ostatnio idzie taka skwarka a mój maż oczywiscie na głos - monia patrz jaki przypał !!!! matko czasami żałuję, że komentowałam przy nim różne laski bo czasami mi wstyd robi jak tak głośno krzyjnie haha... :) mój przypał kochany :)
 
reklama
Cześć dziewczyny
Ja dziś nawet nie miałam kiedy zajrzeć bo mąż na nockę szedł i mnie pilnował z kompem. Przeziębienie pomału przechodzi. Dzisiaj ładna prawie wiosenna pogoda to poprałam oczywiście, obiadek zrobiony nawet zakupy zrobiliśmy i do końca tygodnia pomysły na obiadki są a to najważniejsze.

Ha na tvn laski wybitne nie wiem skąd takie się biorą;)


Widzę że emocje przed USG wielkie ja mam za tydzień też pomału nabieram stresa. Myślicie że w 12t3d będzie płeć już widać? bo czytałam że co niektórzy wtedy się już dowiadują.
 
Widzę że emocje przed USG wielkie ja mam za tydzień też pomału nabieram stresa. Myślicie że w 12t3d będzie płeć już widać? bo czytałam że co niektórzy wtedy się już dowiadują.

No właśnie ja też się zastanawiam, czy jutro gin coś mi powie w tej sprawie. Teoretycznie taka szansa jest. Moja kumpela zobaczyła małe jajka w 13tc i dziś ma ślicznego chłopczyka...
 
dagamit no ja mam nadzieję że jajek nie będzie;-) choć dziś kupiłam ubranko w ukryciu przed mężem disneya tygryska śliczne ale chyba bardziej dla chłopca;)
 
Byłam z Jasiem u lekarza, póki co kaszel spowodowany jest spływającym po gardle katarem, nie ma zapalenie oskrzeli, ale niestety sterydy mamy brać jak najbardziej...

Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i czekam na wieści!

Robiłam własnie zakupy w aptece internetowej i znalazłam coś na ciążowe mdłości, może któraś z Was będzie zainteresowana... Chociaż mam nadzieję, że już Wam minie...
Mamarin, tabletki, 24 szt - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
 
mnie wszystko jedno czy beda jajka czy nie, choc czuje tak wewnetrznie ze nie bedzie jajeczek tym razem ;-)
juz sie nie moge doczekac 25 listopada i kolejnego usg ;-)
 
jestem kochane :)
popłakałam się oczywiście jak już wyszłam i na badaniu łezka poszła :) ah co za cudowny widok małego akrtobaty, który jedną ręką trzyma się pępowiny i wisi do góry nogami :)
młody jest wielgaśny mamy 11 tydzien a wyglada na 12 pani powiedziała że ma 5 cm :) duży skurczybyk :)
ah cudo cudo cudo !!! zakochałam się chociaż go nie czuję w ogóle, ale nie narzekam, bo jakbym miała tyle kopniaków przyjmować to bym go pstrykła chyba w tyłek :)


co to jest cytoblasta? pani powiedziała, że mam łozysko przy macicy położone i nie ma miejsca dlatego moge czuć jakies małe skurcze :(
 
Czesc Kochane Ja tez chcialam sie pochwalic. Maluszek jest starszy o ok 3, 4 dni i ma juz 2,63 cm. Widok wspanialy a serduszko bijace 177 razy na minute to w ogole kosmos :))))))))))))))))))))))))))))))) Jestem taka szczesliwa
ironia gratulacje!!
 
reklama
ale jestem zła:crazy: przed chwilą napisałam takiego długiego posta a on się skasował:crazy:
wychodzi zmęczenie....8 godz pracy robi swoje mimo że po południu była 2 godz drzemka:tak:
agabre ja też bardzo dużo wymiotowałam,byłam na tabletkach p-wym( od 8 tyg....)
od tyg cisza:tak: mam lekkie mdłości,odstawiłam chleb i uspokoiło się....................., mąż ostatnio zrobił mi sałatkę z grzankami to cały dzień miałam wplecy...............pomału odzwyczaiłam się od chleba,
To jest dowód na to, że każda z nas inaczej przechodzi etapy w ciąży i w zupełnie inny sposób radzi sobie z dolegliwościami, będzie dobrze
ironia i nadzieja niech maluszki rosną tak dalej:tak:
wracając do jajeczek to cytuję mają córkę(4,5lat):tauś a kiedy mamusia będzie miała dzidziusia?tata:-na wiosnę: Nina-dobrze by było, żeby był to chłopczyk bo za dużo mamy kobiet w domu hi hi
dobranoc i pozdrawiam życzę jutro wszystkim miłego dnia
 
Do góry