reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

anapi zdrowia dla małej !!

my wrocilismy ze spacerku po parku kolacji w restauracji zakupów i piwka u znajomych :) biedne to nasze dziecko wszedzie z nami łazi :-) teraz ślicznie śpi i mruczy :)

a ja pisze i pisze magistra i uszami mi juz wychodzi :-( musze zdążyć...musze....a potem AHA aha zbieram na podyplomowke za rok i do tej pory robie szkolenia i szlifuje czeski ale juz na loozie nic mnie nie goni koncze przymusową edukacje AHA aHA to mi sie podoba :D
 
reklama
anapi zdrówka dla córci i żeby synuś się nie zaraził &&&&&&&&&&&

A ja jak tylko napisałam tego poprzedniego posta że Maja zasnęła to ledwo zamknęłam laptopa i wstała... po 10 minutach snu i szalała do 23... czytaj marudzenie i tylko na rączkach.... było bosko....
 
hej

anapi zdrowia zycze:tak:

u nas tez jakiś katar sie przyplatal nad ranem,a we wtorek szczepienie,hmmmm

madzioolka współczuję marudzenia...

moja zaczyna marudzić jak jest śpiąca i teraz nauczyła się zasypiac na rękach:sorry::baffled:,teraz mało waży,a później?

u nas piękny dzień ma być,trzeba korzystać.

ogólnie to nie mam humoru,bo ja nie mam się zazwyczaj na jesień w co ubrać,zawsze mam jakieś braki w garderobie.marzy mi się jakiś płaszczyk w ciepłych kolorach,typu fiolet i do tego duży,tez w kolorze szalik i buty jakios fajne i jakoś z roku na rok nie mogę się zebrać na taki zakup:nerd:
 
dziendoberek!!!

Ja jak zwykle 3 dni w plecy nie wiem kiedy nadrobie bo u nas wszystko na wysokich obrotach. MIlla wczoraj zaczela polska szkole sobotnia i byla zachwycona oby tak dalej!!
 
Dzień dobry
Anapi zdrowia dla córy
Ja się wczoraj późno położyłam,opłakiwaliśmy z Darkiem przegraną Adamka:-)szkoda, chłopak nie docenił przeciwnika, ale walczył dzielnie. Dziś zombi lecę po kawę
 
Witajcie!!!
Ja wczoraj zjechałam do rodziców na cały tydzień:-)Mam nadzieję, że częściej będę się odzywać, bo siostrę mam tu do pomocy:tak:
Miłego dnia wszystkim mamusiom życzę!!!
Kupiłam w piątek 5-ciopak bodziaków f&f z Tesco za 35zł. Nie byłam przekonana ale spróbuję, bo w tym tempie ulewania Mai (5x dziennie ją przebieram) to pranie 3x w tygodniu robię...
 
reklama
Do góry