reklama

Czerwiec 2012 - ktoś chętny na poród?:)

Zapraszam wszystkie zafasolkowane :) i z terminem na czerwiec 2012:)

1. nanulika

nanulika Czary mary - hokus pokus

Witam wszystkie mamy i prawie mamy:)
    zapraszam do wspólnej wymiany doznań, obserwacji, odczuć itp z czasu ciąży, starania się o nią itd....

Zakładam tą grupę jako prawie chyba zafasolkowana:) okres spóźnia się już od tygodnia, usg we wtorek pokazało póki co pęcherzyk, zarodka jeszcze nie byo widać....
    mam nadzieję,że to tylko kwestia czasu:)
    odliczam już do następnego usg, póki co pozostało czekać i obserwować...
    od 2 dni bolą mnie piersi, a dzisiaj to już na maxa:)

jesli to znak od fasolki - NIECH BOLĄ!!!! :ddddd:-)

2. juulka

juulka Zaciekawiona BB

na euro 2012 ;-) ja już po pierwszym usg! mam nadzieje, że teraz to tylko z górki będzie! ;-)

3. reklama
  4. MatMaks

MatMaks Fanka BB :)

No to i ja witam. Pierwszy termin na inaugurację mistrzostw, czyli 08.06., ale zobaczymy jak będzie. Swoją drogą cieszę się ze to będzie czerwcowy dzieciaczek, będę z nim mogła wychodzić na letnie spacery i dużo czasu na dworze spędzać. nie to co z pierwszym synkiem który urodził się na koniec listopada. Na werandowanie dłużej go ubierałam niż werandowałam, podobnie później ze spacerami. A tutaj do zimy dzieciaczek zdąży już podrosnąć :-)

5. stanka

stanka Początkująca w BB

hej ja to chyba bede pod sam koniuszek czerwca a do lekarza to sięnie miałam zamiaru wybrac do 10tyg ale widze ze wy juz po usg? czy to trzeba tak wczesnie? pozdrawiam

6. talaaaaaa20

talaaaaaa20 Początkująca w BB

Witam drogie Panie. :) Jestem jedną z Was ;))). Termin prawdopodobnie na środek czerwca. :) Jak się czujecie? Jakie witaminki zażywacie? :)) Pierwsze usg mam za sobą które miałam w 4 tygodniu. Teraz następną wizytę mam 8 listopada. :) Pozdrawiam.

7. agucia

agucia Początkująca w BB

Witam. Szczęśliwe czerwcowe mamusie, ja dołączam się. Mój termin to 28 czerwca. Myśle ,że czerwiec jest dobrym miesiącem na rodzenie, wiem, bo mój synek też jest z czerwca BUZIAKI

8. stanka

stanka Początkująca w BB

ja tez mam juz coreczke z czewca 2010:-)

9. zuzek144

zuzek144 Początkująca w BB

Witam, z chęcią dołączam :-) mam córeczkę z czerwca 2001r., a na 16.06.2012r planowane jest pojawienie się na świecie mojego drugiego bobaska:-D
    Pierwsza fotka fasolki wykonana już 18.10:-D; musowo mam zażywać kwas foliowy, a dołączyć mogę do tego jeszcze jodit i magne B6. Jak skończę zapas kwasu, to zakupię jakiś zestaw witaminek dla ciężarówek :tak:

10. reklama
  11. ciernista

ciernista Zaciekawiona BB

witam:)
    Myslę,że czas wybrać się do lekarza, żebym z mniej więcej pewnością ( zweryfikowaną później przez maluszka) mogła powiedzieć, na kiedy mam termin. Z moich wyliczeń posiłkowanych wszystkimi chyba możliwymi kalkulatorami, wynika, że moje maleństwo przyjdzie na świat w czerwcu ( według jednych) lub na początku lipca.
    Pewnie, gdybym była w Polsce już dawno zameldowałabym się u lekarza. Tutaj GP jednak niewiele mi pomoże, więc szukam ginekologa ( chyba własnie znalazłam i w poniedziałek się umówię.)
    Nie mogę się doczekać...myślę, że cała ta ciąża ( która teraz ma 6 tygodni) będzie dla mnie lekcją cierpliwości. mam nadzieję, że zaliczoną..
    pozdrawiam, miło że moge do Was dołączyć

12. stanka

stanka Początkująca w BB

hej ciernista :) ja tez swoja ciaze przechodzilam w uk i jest w porzadku wszystko co trzeba to to zrobia badania i etc nawet wiecej niz w pl bo tu tylko wykorzystuja ciezarne szczegolnie jak chodza prywatnie;/ powodzenia ps a gzie bedziesz rodzic?

Poleć forum