reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja już po wizycie.... Gin ze mnie zadowolona, mówi że macica się już pięknie oczyściła, żadnych zrostów, jajniki jak malowane i we wrześniu możemy zacząć staranka...
no to chyba zacznę odliczać...
przepisała kwas foliowy w dawce 15mg więc mam nadzieję,że tym razem się nie powtórzy już nic złego....
wyższej dawki na rynku już chyba nie ma....
 
reklama
z moją kondycja mysle ze jest ok nie mam zadnych zadyszek ani nic w tym stylu ogolnie czuje sie dobrze pod tym względem tylko ze nogi szybciej mi sie męczą i bolą bo sie odzwyczaiły od długich spacerów ale ogólnie to jest ok
 
u mnie tez na spacerach ok, moge chodzic normalnie bez zadyszki na szxczescie tyle ze nogi jakbym z olowiu miala:/ciezkie jak cholera no ale w koncu jeszcze zostalo tych kg do zgubienia i dobrze wiem gdzie sie schowaly:angry: dooope mam jak szafa a nogi jak kolki...masakra jakas. o brzuch sie nie boje bo wyglada niezle, tylko skory za duzo ale ona sie wstapi, ale cellulit i wogole objetosc mojego ciala od pasa w dol mnie zalamuje po prostu
 
Esperanza - a jaki ty masz stanik?? Ja mam do karmienia wszystkie (czytaj całe 2) z fiszbinami. Lepeij trzymają. W nocy spie bez. Jest mi wygodniej - a patrząc na ostatnie noce to i tak z cyckami na wierzchu bym spac musiala....

A kondycja - pisałam juz ze do d..., mecze się strsznie. A rok temu godzinny koncert dało się zatanczyc... Boze teraz to po pierwszej polce musiałabym o reanimacje poprosic
 
december jeszcze chwila i będziesz tuliła maluszka :) 3mam kciuki !!
ciekawa jestem co u maminej hmm pewnie rodzi i dla tego niema jej tu :-)

karamija dawno nie pisała nic hmm

nanulika do września już niedaleko :-) 3mam kciuki !!


a i zaza się nie odzywała ciekawe jak tam u niej postepy w porodzie . . .

carla
chyba nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie ;-) ładne suwaczki !
 
u mnie tez na spacerach ok, moge chodzic normalnie bez zadyszki na szxczescie tyle ze nogi jakbym z olowiu miala:/ciezkie jak cholera no ale w koncu jeszcze zostalo tych kg do zgubienia i dobrze wiem gdzie sie schowaly:angry: dooope mam jak szafa a nogi jak kolki...masakra jakas. o brzuch sie nie boje bo wyglada niezle, tylko skory za duzo ale ona sie wstapi, ale cellulit i wogole objetosc mojego ciala od pasa w dol mnie zalamuje po prostu

a ja od pasa w dół czuję się atrakcyjnie a od pasa w góre patrzec nie moge :))
 
Raaany, mnie nawet zakladanie zelu na szyjke bolalo. I ja mam rodzic sn... Sa skurcze juz jak na okres. Mam lezec i czekamy :) mam nadzieje ze mamina i zaza daja rade :)

,dziekuje za kciuki!!!:)
 
reklama
Do góry