Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
A wszystko przez kolege, ktory powiedzial, ze zna skrot. Chlopaki musieli budowac kladki, zebysmy sie wydostali. W sumie to moglam sie domyslic jak to sie skonczy, bo kolega ktory zaproponowal "skrot" nas kiedys podobnym "skrotem" do domu po imprezie prowadzil (ahh te przed-dzieciowe, imprezowe czasy
) Zamiast 40 min. wracalismy jakies 3 h Ja melduję się z karmiimały siedzi z tatusiem, oobjawy też ma podobne jak u Violi, dziaselka napuchniete-sprawdziłam..
Niestety wam nie potowarzysze bo jutro warszawa- egzamin z prawa pracy-siedze wertuje kodeks pracy;/trzymajcie kciuki
Milego wieczoru![]()
Hej dziewczyny:-)
ja bez karmi;-)
Aga u mnie to samo Gosia usnela po spacerze i karmieniu w dresie i też chyba na dobre bo już przed 8 i ciągle śpi. Budzić nie bedziemy przecież. Zdejme jej tylko bluzę ale to jak się obudzi na karmienie.
Wczorajsza wycieczka do stolicy udana zdecydowaliśmy się na mieszkanie na ursusie na ryzowej jutro P podpisuje umowę.
Teraz siedzę i zamartwiam się czy aby to była dobra decyzja... tak już mam zawsze kac pozakupowy ;-)
Gratuluję zabkow :-)
U nas ciągle plesniawy są. Jutro po raz pierwszy podam aftin. Nic nie pomaga ani nystatyna ani cebion. Masakra ileż można...
Przed nami przeprowadzka. Taka powoli bo tu zostaje nasze pół domu więc zabieramy tylko to co potrzebne. Macie jakieś porady dobre nt pakowania i w ogóle przeprowadzki? Wszystko mi się przyda:-):-):-)


Jak przestanę karmić to zdecydowanie przerzucę się na inne napojeRobicie smaku tym karmi:-)...ja póki co nie decyduję się na takie napoje, więc dołączę dopiero jak przestanę karmić...hmmm, to se poczekam;-)
Idę do wyrka!
u nas dzisiaj rocznica dwoch kresek....w dzien moich urodzin....taki sobie prezencik zrobilam, chociaz maz twierdzi ze to on mi zrobil

U nas takie akcje nie mają się prawa dziać, raz sąsiad przegiął z wierceniem własnie o 20-tej, to od razu była u niego przed drzwiami kolejka tatusiów małych dzieci (w tym mój ;-)).
wczoraj odwalila juz numer stulecia. Nie spala od 2 do 4.30. Myslalam ze sie wykoncze. Gadala caly czas do lampy:-) Zobaczymy co dzisiaj bedzie. Oprocz tego tylko cycek ja interesuje. Mowy nie ma o podaniu z butelki mojego pokarmu. Smoczka zalapala dopiero tydzien temu i geniuszem jest ten co go wymyslil.
Placze o 70% mniej. Z nowosci to zaczela spac w swoim lozku, co tez jest mega wyczynem, bo tak to tylko ze mna spala. Tez jak wasze gryzie i ssie zapamietale swoje piastki i slini sie jak bokser. :-) Tyle nowego. Oprocz tego fotki w stosownym dziale.