reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Waris - tez slyszalam teorie,ze im pozniej tym lepiej,ciekawe czy to prawda.
No i kolejna pobudka G z placzem...normalnie dziecka nie poznaje! Bidulka.
 
reklama
Agaundpestka - aaaaaaaaaaaaaa jaki on boski! no nie mogę!!!!!!!!!!!!!!! CUDO!!!!!!!!!!

no wiem, teraz inaczej, ale każdy etap ma swoje uroki :D

ale jak się stęsknisz za takim maluszkiem to machniesz mu siostrzyczkę i będzie git ;)

Muńka - a smarujesz mu czymś dziąsełka? Monika tak miała, że jak jej miały wyjść ząbki to rozbudzała się nad ranem, 4-5 nad ranem, i co chwila marudziła i smoka jej pchałam do buzi, gdzie nigdy w nocy tego nie robię, ale tylko to ją uspakajało. Minęło jak ręką odjął jak ząbki wyszły.
 
Ostatnia edycja:
Agaundpestka - aaaaaaaaaaaaaa jaki on boski! no nie mogę!!!!!!!!!!!!!!! CUDO!!!!!!!!!!

no wiem, teraz inaczej, ale każdy etap ma swoje uroki :D

ale jak się stęsknisz za takim maluszkiem to machniesz mu siostrzyczkę i będzie git ;)
On będzie jedynakiemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ma braci ciotecznych i siostrzenicy córcie i to mu musi wystarczyć.
 
Oj baby, baby, szukam tej 4 tysięcznej strony i nic nie widzę, bo u mnie stron 2000 jak w mordę strzelił. No i okazuje się, że to nie strona tylko post! Post kochane - mamy ich ponad 4000 :tak::-p:rofl2:


Gkvip co z małą??


Pamka
u mnie naleśniki też są zawsze opcją awaryjną i jak mi się nie chce gotować ;-) A moje chłopaki jeszcze mnie po rękach za nie całują, bo uwielbiają słodkie :-D


Rysica piiiizzaaaa, ja też chcę (no może już nie o tej porze :-p)



Muńka
szkoda, że zakupy nie po Twojej myśli, a już myślałam, że zaraz nam się tu pochwalisz jakimś niekapkiem, śpiochem czy czymś innym ;)
Jeśli chodzi o filmy, to często mamy w weekendowe wieczory oglądactwo. Lubimy to :cool2:


Aylin kosmetyczka z dostawą do domu, fiu, fiu :-D
Ja jestem już umówiona z dziewczyną od pazurków na koniec grudnia, do tego fryzjer i wracam do pracy jak ta lala :rofl2:


Kasieńka wrzuć koniecznie film z raczkującym Nikosiem! :tak:


Aga fajnie, że kaszkowy zapychacz się sprawdza ;-) A ile mu dajesz kaszki i w butli czy łyżeczką?
Przesłodki Antoś w tej futrzanej czapie :-D
A sytuacja w życiu jeszcze może Ci się dziesięć razy zmienić ;) Rysica ma rację, nie ma się co zarzekać. Na pewno za jakiś czas znajdziesz swojego rycerza i machniecie jakąś siostrzyczkę dla Antka :cool2:
 
Ostatnia edycja:
ja mam 4 tysiące stron :p postów pewnie około 40 tysięcy ;)

aaa Iwon - Monika ma jaśniejsze oczy ;) dalej na żywo są szare, ale na zdjęciach bardziej niebieskie ;) więc brązowych nie będzie i już się z tym pogodziłam, będą jakieś jasne, ale i tak są piękne bo mają cudny kształt i piękne brwi i rzęsy ;) także żebyś wiedziała, że już mi przeszło hehehehe
 
Ostatnia edycja:
Ja tez mam 4tys stron, a postów 40 022.

Co do małego to kleik robię mu na 120-140wody i sypię na gęsto do tego ścieram jabłko, albo gotuje jabłko jak się rozgotuje to do tej wody wsypuje kleik- pycha :) jemy tylko łyżeczką, muszę kupić smoczek, bo nawet nie mamy :/ dziś nie dostał kaszki więc nocka może być ciekawa.
 
reklama
gkvip - co z małą???? Odezwij się.

polaa - doczytałam, że jesteście już w domku. Super, że teściowa ma się tak dobrze :tak:

Ja kompletnie nie mam czasu - święta jak co roku u mnie. I wiecie mam dość przygotowań, pakowań prezentów i kucharzenia:baffled:. Chciałabym pójść do kogoś na gotowca i niczym się nie przejmować.
A najlepiej wyjechać. I to sama ;-)


Zmykam spać. Dobranoc
 
Do góry