• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Czerwiec 2012

Hej :)

No muszę się pochwalić, sorrki :sorry2::-p Dzisiaj znowu obyło się bez jedzenia pomiędzy 22.30 a 8 :-) Poszłam za ciosem i nakarmiłam go po 22. Około 4 obudził się i trochę musiałam go polulać, dać mu kilka łyków wody. Ale pokręcił się, powiercił i zasnął :rofl: Tak więc myślę, że chyba jest gotowy do pożegnania nocnej konsumpcji. A co za tym idzie jest szansa, że będę się jednak wysypiać do pracy ;-)


Pamka mój też lubi jak go całuję po ciałku, "pierdzę" mu w szyję czy brzuch :-D Lubi też głaskanie i gilgotanie ;-)


Zaza i jak tam próby ograniczenia UU?


Rysica
mój M. jest przeciwieństwem Twojego - wszystko robi energicznie, czasem mnie to wręcz wkurza, zwłaszcza kiedy nie pozwala mi dokończyć myśli czy zdania próbując zgadnąć, co chcę powiedzieć :baffled:


Aylin
te przespane nocki, to wynik podawania bardziej konkretnego jedzenia w ciągu dnia. Teraz UU to w zasadzie bardziej takie popijanie między posiłkami, bo mały nawet jak zje, to za godzinę potrafi wypić flaszkę mm. I niestety niechętnie już je UU. Muszę coraz częściej odciągać i podawać mu w butli, bo mi się zastoje robią :baffled:


Muńka u mnie z UU podobnie, mały pocmoka chwilę i zaraz się odrywa. To nie to samo, co kiedyś, gdy potrafił wisieć na mnie godzinami :sorry2:
Ja też bardziej lubię prezenty dla dzieci, niż dla siebie :tak: no i fajnie, że mężuś się spisał z opieką nad małą, nie ma to jak samotne wypady :cool2:
 
reklama
W tych dniach tak pięknych, oczekiwanych, gdzie gasną spory, goją się rany,
życzymy zdrowia, szczęścia, miłości, niech mały Jezus w sercach zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta
kochanej twarzy, co rano budzi a wokół szczerych, życzliwych ludzi


 
Zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt!!!!!!!!!!!!!!!





Iwon na razie to on nie chce ani cyca ani butli, chyba żyje miłością do taty, który ku jego zdziwieniu nie poszedł dziś do pracy:-D a tak serio to chcę go odstawić bardzo powoli, na razie chcę wyeliminować drugie karmienie po przebudzeniu i karmienie po kąpieli (to już dawno zrobiłam w sumie) na rzecz MM a po świętach trzeci posiłek będzie obiadkiem
trochę żałuję, że nie zaczęłam miesiąc temu, bo bym już sobie normalnie pojadła na święta a tak będę jeść barszcz:-(

MsMickey na obeschnięty nosek najlepsza do smarowania wazelina :tak: zdrówka dla Ciebie!!!!!!
 
Wpadlam zyczyc

Wesolych Swiat pelnych spokoju i milosci

Kurcze mialam siedziec na bb, nadrabiac i pisac, a nie wiedzialam w co rece wlozyc. Nigdy wiecej Wigilii u mnie ;) Maz jak na zlosc wyszedl do sklepu zamiast zajac sie mlodym, bo nie mozemy zyc bez mopa parowego :dry: Na szczescie wszystko juz ugotowane. Zostaly mi podlogi do ogarniecia, no i ja sama do ogarniecia (z tym chyba najwiecej roboty ;) )

Wszystkim chorowitkom zycze zdrowka i jeszcze wiecej zdrowka.

Zabkow gratuluje jak rowniez przespanych nocek.

@ wspolczuje, oby przeszly bezbolesnie.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry