reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

oj zdecydowanie siedzenie w domu jest fantastyczne!!! Wierz mi! U mnie już teraz będzie już tylko gorzej i gorzej! Bo mam dopiero jedno badanie, a będę mieć ze 3-4... A teraz przy tym jednym badaniu mam dużo roboty, bo jest akurat w fazie otwierania się ośrodków, potem już będzie mniej roboty w tym badaniu... Najcięższe jest otwieranie i zamykanie badania

muszę w totka wygrać...
 
reklama
oj zdecydowanie siedzenie w domu jest fantastyczne!!! Wierz mi! U mnie już teraz będzie już tylko gorzej i gorzej! Bo mam dopiero jedno badanie, a będę mieć ze 3-4... A teraz przy tym jednym badaniu mam dużo roboty, bo jest akurat w fazie otwierania się ośrodków, potem już będzie mniej roboty w tym badaniu... Najcięższe jest otwieranie i zamykanie badania

muszę w totka wygrać...

I tego Ci życzę z całego serca :-)
 
kasiek - ucaluj jubilatke w nosek :) tylko nie obudź

Młodak - cieszę sie że mój T ci dostęp naprawil. A to drugie - mozemy sie umowic na konsultacje tel w przyszłym tygodniu. To cie pokieruje. Bo w tym odpada - mamy milczące dni z powodu jego anginy.
 
kasiek - tak moj sie bawi kuleczkami z ikei namietnie, raz na kilka dni jak przysiadzie to pol godziny te koraliki przerzuca :-D
kule tez lubi, a szczegolnie ta malpke.... nie wiem w jaki sposob to ma oddawac dzwiek malpy bo dla mnie brzmi jak skrzypiaca hustawka, ale to jego ulubiony..... a te durne piosenki - fakt - masakra... szczerze to srednio mi sie ten vtech podoba, chyba wiecej zabawek od nich nie kupie


niespodzianka HOPSALNIA to zdecydowanie najsmieszniejsz nazwa zabawki jaka slyszalam :-D:-D:-D
ja chyba chce kupic taki pchaczek co mozna przerobic na jezdzik np cos takiego: taf_developmental_walker.jpg
co myslicie? lubie ta firme taf toys w ogole. ew ten co kasiek ma no ale to typowy pchacz i wlasnie nie wiem na ile wystarczy
zucie welnianego koca hmmmm czy to nie ty masz schize z zebatymi slimakami?.....:szok::-D


rysica wspolczuje dnia w pracy, u mnie podobny zapieprz i prawdopodobnie bede musiala pracowac w weekend majowy :wściekła/y::no:
 

Załączniki

  • taf_developmental_walker.jpg
    taf_developmental_walker.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 23
Fajny ten sprzęt:)

Ja się wybieram na weekend, właśnie szukam miejscówy.

Zależy nam na spacerach, widokach, chcemy pochodzić nawet parę godzin. Ale bez szaleństw. No i 4 osoby dorosłe plus 2 dzieci. Obiad podany. To wszystko.

Młodak a Ty będziesz mogła wybrać do mnie 16?

Na Twoją wieś pewnie już niedługo, śniegi puściły ;) więc można zacząć ustalać jakiś termin. Przyszły tydzień mam zajęty więc może w następny? Ale nie wiem, czy Muńka będzie chciała się rusząć przed tą przeprowadzką... a tyle już spotakń umówionych. Jeśli nie wtedy, to po majówce - będziesz zapewniać świeże wiejskie powietrze;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Najlepszego dla Poli!!

Josie super ten jezdzik i jaki praktyczny.

Rysica trzymaj się ciepło!!

MsMickey mam nadzieje, ze leki szybko pomogą.

My byliśmy dziś 3razy na spacerze i w ramach sportu chcę jak najwięcej z nim chodzić póki grzecznie siedzi w wózku.
Co do majówki to jedziemy już za 2tygodnie :) koleżanka mieszka na małej wsi, a z okien domku widać las więc będą długie spacery, a do tego Kozłówka pewnie i oczywiście Kazimierz. Mam nadzieje tylko, ze dobrze A zniesie tą podróż pociągiem, bo przecież jedziemy sami.
 
Do góry